Sevdiklerinizi mutlu etmek için pırlanta yeter - BLOG - Blue Diamond

Sevdiklerinizi mutlu etmek için pırlanta yeter

Pırlantanın hikâyesi Eros’a kadar dayanmaktadır. Eros’un attığı âşık eden okların ucunda pırlanta olduğuna inanılmaktadır. Pırlantanın aşk ve evlilikte önemli olmasının yanı sıra, şans ve iyilik getirdiği de mitolojik inanışlar arasında yer alır. Cezbeden görüntüsü ve duruşu ile kadınların kalbini çalmaya oldukça yardım ediyor olsa gerek ki, aşk tanrısı Eros bile kullanmış. :)

Günümüzde çoğu kadının hayali olan pırlantalı takılar, yalnızca evliliklerde değil sevgililer günü ya da diğer özel günlerde de tercih edilmekte. Şıklığı ve zarifliği ile ön plana çıkan modeller, her zaman diğer ziynet eşyalarından bir adım önde gelmektedir.

Pırlantalı takılarda ürün çeşidi ve modeli çok geniş yelpazededir. Hatta bir kadının en büyük hayali olan tektaş yüzükler için bile seçim kriterleri oldukça çoktur. Onlarca, hatta yüzlerce tektaş modeli arasından seçim yapmak zor bir karardır. Doğru tektaşı seçmeniz hem kullanan hem de alan kişi açısından faydalı olacaktır. Sizin için unutulmaz bir anı olacağından dikkat etmeniz gerekir.

Pırlantalı mücevherde değer, karata bağlıdır. Karat, pırlanta taşın kütle ağırlığıdır ve karat büyüdükçe fiyat da yükselir. Ayrıca seçeceğiniz pırlanta taşın rengi berrak olmalıdır. Zira berraklık ne kadar iyiyse, taşın kalitesi ve değeri de o kadar iyidir.

Bunların hiçbiri hanımların gözünde yoktur aslında. Pırlanta olması onlar için yeter de artar bile. Fakat bu güzel ve taze anılarımızın saklandığı, bize yıllar boyu şahitlik edecek önemli bir eşya olduğu için özenli ve seçici olmak gerekir.

Eğer bir erkek olarak, tek başınıza bir tektaş ya da bir pırlantalı yüzükpırlantalı kolye veya pırlantalı küpe seçmek zorunda kalırsanız, sakin ve soğukkanlı olmanızı öneriyoruz. Çünkü oldukça fazla model bulunmakta. Anneniz, sevgiliniz ya da yine çok sevdiğiniz eşiniz için doğru tercihi yaparken, onun ne tür modellerden hoşlandığını bilmeniz gerekiyor. 

HABERDAR OLUN

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi listemize ekleyin.

Güvenli
Alışveriş

Bakım
Garantisi

Özel Hediye
Paketi

Ücretsiz ve Hızlı
Teslimat

Ücretsiz Ölçü
Değişimi

Kolay İade
Garantisi

Yukarı Çık