Pırlanta Gerdanlık Modelleri ve Fiyatları - Blue Diamond
Pırlanta Gerdanlıklar
Fiyat Aralığı
Karat Aralığı
NET %40 İNDİRİM

48.575 TL 29.145 TL 9.715 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

63.650 TL 38.190 TL 12.730 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

58.625 TL 35.175 TL 11.725 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

128.640 TL 77.184 TL 25.728 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

50.250 TL 30.150 TL 10.050 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

165.591 TL 99.361 TL 33.120 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

217.549 TL 130.516 TL 43.505 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

195.004 TL 117.016 TL 39.005 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

2.045.175 TL 1.227.105 TL 409.035 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

160.097 TL 96.045 TL 32.015 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

144.921 TL 86.966 TL 28.989 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

142.342 TL 85.392 TL 28.464 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

262.305 TL 157.383 TL 52.461 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

60.300 TL 36.180 TL 12.060 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

420.961 TL 252.590 TL 84.197 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

163.581 TL 98.155 TL 32.718 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

265.253 TL 159.159 TL 53.053 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

359.187 TL 215.506 TL 71.835 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

648.225 TL 388.935 TL 129.645 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

198.823 TL 119.294 TL 39.765 TL x 3 Taksit

Blue Diamond’ın en beğenilen koleksiyonları arasında yerini alan gerdanlıklar, zarif ve özel tasarımlarıyla vazgeçilmeziniz olacak!
Nişan ya da düğün gibi hayatınızın en özel anlarında, özel davet ve gecelerde mutlulukla kullanıp zarif boyunlarınızı süsleyeceğiniz birbirinden şık pırlanta gerdanlıklar Blue Diamond’ın estetik tasarımlarıyla zarafetinizi en ışıltılı şekilde yansıtacak.
Eşsiz pırlanta gerdanlık tasarımları ile taşların göz alıcı renklerini ve pırlantanın saf güzelliğini şıklığınızın bir parçası yapabilir, sade veya gösterişli modeller arasında stilinizi konuşturabilirsiniz.

 

Pırlanta Gerdanlıklar

En özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için siz de Blue Diamond’ın en özgün tasarımlarıyla buluşan pırlanta gerdanlık modellerini keşfetmeye başlayın!
Birbirinden eşsiz gerdanlık tasarımlarının yer aldığı Blue Diamond koleksiyonu içerisinde her kadının zevkine, stiline ve yaşına hitap edebilecek çeşitli modeller yer alır. Günün her anında, yaptığınız her kombinle bütünleştirebileceğiniz gerdanlıkları düğün, nişan veya özel günlerde de severek kullanabilirsiniz.
Sevginin ve bağlılığın sembolü olan pırlantaların benzersiz ışıltısıyla buluşan gerdanlıklar boyunlarınızda parlayacak ve tüm gözlerin üzerinize çekilmesini sağlayacak. Sevdikleriniz ve kendiniz için muhteşem bir hediye olacak pırlanta gerdanlıklar, en özel günlerinizi taçlandıracak ve o özel günleri bir ömür boyunca size ışıltısıyla hatırlatacak.
Stilinizde ihtişamlı, göz kamaştırıcı ve ışıltılı dokunuşları tercih ediyorsanız Blue Diamond pırlanta gerdanlık koleksiyonu ile benzersiz bir şıklık kazanabilirsiniz.

 

En Özel Günlerinizde Pırlanta Gerdanlık Kullanımları

Aşkın, sevginin ve bağlılığın sembolü olarak görülen pırlanta gerdanlık modelleri stilinize en güzel şekilde eşlik edecek. Hem tarzında ihtişamı benimseyen kadınların, hem de gelin adaylarının severek kullanacağı pırlanta gerdanlıklar, Blue Diamond’ın eşsiz tasarımları ve kusursuz işçiliğiyle sizlere sunuluyor.
Tek başına veya set halinde tercih edebileceğiniz gerdanlık modelleri ile her anınızda ışıldayabilir, özel anlarınızı daha da unutulmaz hale getirebilirsiniz. Evleneceğiniz kadın için muhteşem bir düğün hediyesi olacak gerdanlıklar, günlük yaşamında da gösterişli olmak isteyen sevdikleriniz için de düşünebilecek en şık hediyelerden biridir. Hayatınızdaki en özel ve en anlamlı günleri ışıldatacak gerdanlıklar, mücevher kutunuzun gözdesi olacak.
Blue Diamond’ın sizler için tasarladığı eşsiz gerdanlık setleri ve modellerini bluediamond.com.tr ve tüm Blue Diamond mağazalarında keşfedebilir, şıklığınıza ışıltı verecek gerdanlıklara sahip olabilirsiniz.
Kadınların en çok seveceği ışıltılı gerdanlık koleksiyonları ile zarafet yepyeni bir anlam ve görünüm kazanıyor. Pırlantaların saf parlaklığı ve doğanın renklerini yansıtan taşlarla muhteşem bir ahenk yakalayan gerdanlıklar Blue Diamond’ın eşsiz tasarımlarıyla bir araya geliyor. Klasik, modern, gösterişli ya da yalın çizgilerle her tarza ve özel güne hitap eden modellerin vazgeçilmez adresi Blue Diamond, zarif tasarımlarıyla tüm kombinlerinize şık ve benzersiz bir dokunuş katıyor. Sizler de bluediamond.com.tr ve tüm Blue Diamond mağazalarında güvenle alışveriş yapabilir, birbirinden kaliteli pırlanta gerdanlıklara sahip olarak mutluluğunuzu ikiye katlayabilirsiniz.
Doğadan ilham alarak tasarlanan bu muhteşem koleksiyonla pırlantanın ışıltısını ve renklerin asaletini boynunuzda mutlulukla taşıyın!

Caret Caret

Pırlanta Özellikleri Nelerdir?

Doğanın kalbinden gelen pırlantalar, eşsiz güzellikleriyle doğanın mucizelerinden biridir. Sevgiyi, aşkı, asaleti ve bağlılığı temsil eden pırlantaların değerini belirleyen birçok farklı özellik bulunmaktadır. Bunlardan biri de 4C kuralıdır. Bir pırlantanın değerini ve fiyatını 4C kuralı belirler. 4C özellikleri kesim, renk, berraklık ve karat ağırlığı olarak kategorilere ayrılır ve bu özelliklere göre değerlendirilir. Bu nedenle pırlantanızı satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken unsurların başında gelir.

Pırlantanın ışıltı verme ve ışığı kırma oranını belirleyen pırlantanın kesimidir. Pırlantanın kesimi ne kadar kusursuzsa pırlantanın ışığını da o kadar iyi verecektir. Doğru oranlarda ve ustaca kesilmiş bir pırlanta ışıltısıyla herkesi büyüler. Karat, pırlantanın ağırlığı ile ilgilidir. Pırlantanın değerini belirleyen önemli faktörlerden biridir. Pırlantalardaki renk çeşitliliğini gösteren renk unsuru, koyu sarıdan parlak beyaza doğru ilerleyen bir skalaya sahiptir. Renksize yakın olan pırlantalar değer ve fiyat olarak daha yüksektir.

Her bir pırlantayı birbirinden farklı ve eşsiz kılan doğanın izleri, berraklık kategorisinde incelenir. Berraklık özelliği her pırlantada farklıdır. Sizler de bu bilgiler doğrultusunda pırlanta taş özellikleri ve pırlanta seçerken dikkat edilmesi gerekenler hakkında en doğru tercihleri yapabilir, her zevke uyacak özgün tasarımlarıyla Blue Diamond ayrıcalığını sonuna kadar yaşayabilirsiniz.
Caret Caret

Işıl Işıl Pırlanta Gerdanlık Modelleri Nelerdir?

Düğün gününüzde, nişanınızda veya özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz pırlanta gerdanlıklar, gözdeniz olacak! Blue Diamond’ın ışıl ışıl pırlanta gerdanlık modelleri en güzel anlarınızı taçlandıracak. Klasikten moderne farklı modeller ve tasarımlarla sizlere farklı bir şıklık katacak.

Zarif ve asil görünümleriyle tarzında gösterişi ve ışıltıyı seven tüm kadınların vazgeçilmezi olan Blue Diamond gerdanlıklar, değerli taşlarla ve pırlantalarla buluşarak mücevher kutunuzun baş tacı olmayı vadediyor. Tek başına ya da set halinde kullanabileceğiniz pırlanta gerdanlıklar ile zarif tarzınızı ve zevklerinizi göz alıcı bir şekilde konuşturabilirsiniz. Özel davetlerin ve gecelerin baş tacı olan ışıltı pırlanta gerdanlık modelleri Blue Diamond’ın usta işçiliği ve göz alıcı tasarımlarıyla size yepyeni ve büyüleyici bir görünüm sunuyor.

İnce ve zarif detaylarla süslenmiş ışıl ışıl mücevherleri ile en özel anlarınıza ışık tutuyor. Mavinin derinliklerini yansıtan safir gerdanlık, kırmızının en tutkulu hali yakut gerdanlık, doğanın asil yeşilini barındıran zümrüt gerdanlıkla birbirinden farklı modeller vazgeçilmez oluyor. Doğanın farklı renklerini yansıtan Blue Diamond gerdanlıklarla en özel anlarınızı taçlandıracak ve pırlanta kadar ışıldamanızı sağlayacak.

Blue Diamond birbirinden eşsiz gerdanlık setleri, su yolu, baget gerdanlıklar, elmas, yakut, safir, zümrütle bezenmiş taşlı gerdanlıklar gibi vazgeçilmeziniz olacak birçok modeli sizlere getiriyor. Çiftlerin de çokça tercih ettiği pırlanta gerdanlık modelleri her detayıyla sizinle bütünleşerek anılarınızın bir parçası olacak. Tüm güzel anların gözdesi olacak klasik, modern, sade ve gösterişli Blue Diamond gerdanlık setleriyle her kombininizi unutulmaz kılabilirsiniz.
Caret Caret

Boynunuzu Süsleyen Pırlanta Gerdanlık Fiyatları Nelerdir?

Düğün, nişan, özel gün ve davetlerin yıldızı olacak benzersiz gerdanlık modelleri saf ışıltısıyla birlikte Blue Diamond koleksiyonlarında yerini alıyor. Muhteşem gerdanlık setlerinin pırlantalarla ve renkli taşlarla buluştuğu koleksiyonla Blue Diamond sizlere şıklığı kaliteyle sunuyor. Zümrüt, safir, elmas ve yakutun asil dokunuşuyla tamamladığı gösterişli ve birbirinden farklı modeller ile Blue Diamond gerdanlıklar en mutlu anlarınızı taçlandırıyor.

Anılarınıza dokunarak çok daha fazla anlamı içinde barındıracak pırlanta gerdanlık modellerini inceleyip kendi stil ve bütçenize en uygun olan tasarımlara Blue Diamond aracılığıyla ve kalitesiyle sahip olabilirsiniz. İşçiliğe ve daha birçok etkene bağlı olarak fiyat değişikliği gösteren pırlantalarda satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de 4C kuralıdır. Berraklık, renk, kesim ve karattan oluşan bu dört özellik, pırlantaların hem fiyatını hem de kalitesini belirler. Bu özellikler doğrultusunda sizler de Blue Diamond’ın her zevke, stile ve bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesinde keşfe başlayabilir ve birbirinden güzel gerdanlıklara en uygun fiyatlarla sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Sizi farklı kılan asil tarzınızla şıklığınızı gözler önüne serebileceğiniz eşsiz pırlanta gerdanlık modellerine Blue Diamond kalitesi ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz.
Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık