MENÜ SİPARİŞ TAKİBİ SEPETİM

Garanti Şartları

bluediamond.com.tr'deki tüm ürünler Blue Diamond garantisi altında, ürün sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. 

bluediamond.com.tr’den satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Bue Diamond dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, bakım, onarım vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamından çıkarılmaktadır. 

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ya da faturasıyla karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. bluediamond.com.tr müşteri hizmetlerine iletişim formu’nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa sürede size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak ya da 0212 514 66 55 numaralı telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yukarı Çık