Neden Blue Diamond? / KURUMSAL / Blue Diamond
MENÜ SİPARİŞ TAKİBİ SEPETİM

Neden Blue Diamond?

Blue Diamond, Türkiye'nin en büyük pırlanta taş tedarikçisidir ve Türkiye'nin en geniş pırlanta taş stokuna sahiptir. Türkiye'nin en büyük pırlanta ve mücevher üreticisidir. En geniş mağaza ağına sahiptir. 

İstanbul merkez ofisi dışında New York, Amsterdam ve Dubai'de bulunan toptan taş ofisleri aracılığıyla yüksek miktarda taş alımı yaparak üretim maliyetlerini düşürmekte, böylece müşterisine doğrudan fiyat avantajı sağlamaktadır. 

Satın aldığınız mücevherler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Şık Blue Diamond kutusunda özel hologramlı mücevher sertifikası ve varsa hediye notunuzla birlikte belirteceğiniz adrese güvenli ve sigortalı kargo ile teslim edilir.


 

  Hologramlı Mücevher Sertifikası
Tüm mücevherler renk, berraklık, altın ayarı ve gram bilgileriyle kaydedildiği size özel hologramlı sertifikasıyla gönderilir.

  Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Tüm siparişleriniz ek hiçbir ücret talep edilmeden taşıma sigortası yapılarak kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir, belirttiğiniz adrese hızlı bir şekilde gönderilir.

  14 Gün Koşulsuz İade ve Değişim
İnternet mağazasına özel satın aldığınız mücevherleri teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilir, hiçbir kesinti olmaksızın ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz. Dilerseniz başka bir modelle değişim de yapabilirsiniz. 

  Ücretsiz ve Kolay İptal Hakkı
İnternet mağazasına özel siparişlerinizi henüz size ulaşmadan hiçbir ücret kesintisi olmaksızın iptal edebilir ya da teslim aldıktan sonra da zahmetsizce ve ücretsiz kargo ile iade yapabilirsiniz.

  Ücretsiz Yüzük Ölçüsü Değişikliği
Yüzüklerde gerektiğinde ücretsiz ölçü değişikliği yaptırabilirsiniz. Mücevherinizi teslim aldıktan sonraki 6 ay içerisinde ücretsiz ölçü değişimi yapılabilmektedir.

  Ücretsiz Bakım/Onarım İmkânı
Satın aldığınız mücevherlerinize ücretsiz bakım yaptırabilir, onarım gereken durumlarda da kolay ve hızlı işlem yaptırabilirsiniz. 

  Güvenli ve Kolay Alışveriş
Tüm aşamalar açık, anlaşılır ve sadelikle tasarlanmıştır. Kişisel bilgileriniz ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz. Tüm bilgileriniz SSL ile şifrelenmektedir ve sadece bankanızca bilinmektedir.

  %100 Müşteri Memnuniyeti
Sipariş aşaması, müşteri hizmetleri, sevkiyat işlemleri ve teslimat sonrası tüm zamanlarda sizi dinliyoruz, sizinle birlikteyiz. 

Yukarı Çık