Kullanım Şartları - MÜŞTERİ DESTEK - Blue Diamond

Kullanım Şartları

18 yaşından küçük kişiler bluediamond.com.tr’den alışveriş yapamazlar.

bluediamond.com.tr’den alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

bluediamond.com.tr’de satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca bluediamond.com.tr’de geçerlidir. Yazılımsal ya da sistemsel kaynaklı ürün görseli, fiyatı, gramı, rengi, berraklığı, kesimi ya da karatı gibi değerlerde oluşabilecek hatalı yazımları ya da metinleri ziyaretçinin bildirmesi üzerine, Blue Diamond gerekli düzeltmeleri yapacaktır. 

bluediamond.com.tr'den satın alınan mücevherlerin el emeğiyle üretimi sonucu ürünlerin gramında farklılıklar oluşabilmektedir. Yüzüklerde ölçüden kaynaklı gramlarda farklılıklar oluşabilmektedir. 

Blue Diamond, bluediamond.com.tr’de yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden duyurusunu yapmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

bluediamond.com.tr, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. bluediamond.com.tr, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

bluediamond.com.tr’den alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

bluediamond.com.tr’de yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Blue Diamond'ın izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği Blue Diamond’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

Blue Diamond, bluediamond.com.tr’de satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stokunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

bluediamond.com.tr web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız. 

 

 

Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık