Cayma Hakkı - MÜŞTERİ DESTEK - Blue Diamond

Cayma Hakkı

TARAFLAR

 

SATICI

Ticari Unvanı:

 

Adresi:

 

Telefonu:

 

E-Posta Adresi:

 

MERSİS No:

 

ALICI

Adı Soyadı:

   

Fatura Adresi:

   

Telefonu:

   

E-Posta Adresi:      

 

 

 

Açıklama

Adet

KDVDâhil Fiyatı

Ara Toplam

 

     

Sipariş İşlem ve Gönderim Ücretleri

 

Ödeme Şekli

 

Toplam (KDV Dâhil)

Adı Soyadı

 

Teslimat Adresi

 

Adı Soyadı (Fatura)

 

Fatura Adresi

 

 

 

Tüketici, sipariş verdiği ürünün kendisine veya Teslimat Adresi olarak belirttiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Satıcı’ya www.bluediamond.com.tr sitesinde belirtilen iletişim formu, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünlerin, Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Ürünler kapsamında olmaması gerekmektedir. Satıcı, kendisine bildirimde bulunulmadan yapılan iadeleri kabul etmeme hakkına sahiptir.

Tüketici ya da 3. kişi, ürün iadesiyle birlikte, kendisine gönderilen fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyalleri, eksiksiz olarak Satıcı’ya göndermekle yükümlüdür. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren Tüketici’den kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma, hasar ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren Tüketici’ye aittir.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedeli Tüketici’ye iade edilir.Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Ürünler

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Alıcının bir yurtdışı teslimat adresi beyan etmesi neticesinde Türkiye Gümrük Sahası dışındaki bir adrese teslim edilen ürünler iade kapsamı dışındadır.

Yüzük siparişlerinde cayma hakkı bulunmamaktadır. (Bununla birlikte, yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için yapılan cayma taleplerinde %5 tutarında kesinti yapılarak iade alınmaktadır.) (İçine yazı yazılmış evlilik alyanslarında cayma hakkı kullanılmamaktadır.)

ALICI’nın isteğiyle, internet sitesinde sunulan maden renginden farklı bir renkte kişiye özel olarak üretim yapıldığında ya da internet sitesinde sunulan yüzük ölçüsü aralığı, kolye ve bileklik boyu dışında verilen özel siparişlerde, içine yazı yazılan evlilik alyanslarında, ya da sipariş verilen ürünün ALICI’ya tesliminden sonra, ALICI’nın isteği doğrultusunda yapılan yüzük ölçüsü, kolye, bileklik boyu ve modelindeki değişiklikler gibi işlemler yapıldığında, müşterinin özel istekleri doğrultusunda özel olarak üretimi yapılan bu mallar ve jelatini açılmış parfümler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamına girer. 

 

 

SATICI

Ticari Unvanı:

 

Adresi:

 

ALICI

Adı Soyadı:

 

Adresi:

 

 

 

TARİH:

 

 

Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık