Online'a Özel Ayrıcalıklar - MÜŞTERİ DESTEK - Blue Diamond

Online'a Özel Ayrıcalıklar

Online'a Özel Hediye

Dönemsel olarak düzenlenen bazı indirim kampanyalarına ek olarak sunulan pırlantalı mücevherler, önceden belirlenmiş ve duyurulmuş olan minimum alışveriş tutarında veya üzerinde bulunan siparişlerle birlikte hediye olarak gönderilmektedir. Hediye olarak ücretsiz gönderilen pırlantalı mücevherler, bağlı bulundukları siparişlerin iptal veya iade olması halinde tüm sipariş içeriğiyle birlikte geri teslim yapılmalıdır. 

 

Online'a Özel 14 Gün İade Hakkı

Online mağazadan satın aldığınız ürünleri kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. Tüketici Kanunu gereği, yüzük siparişlerinde yasal olarak iade alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, yüzük siparişlerinde yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için 11-12-13 ve 14 ölçüler dışındaki siparişlerde yapılan iadelerde %5 tutarında kesinti yapılarak iade alınmaktadır. İçine yazı yazılmış evlilik alyansları ve zarar görmüş ürünler iade alınmamaktadır.

 

Online'a Özel Ücretsiz ve Sigortalı Kargo

Tüm online siparişleriniz taşıma sigortası yapılarak ve ücretsiz olarak kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir, belirttiğiniz adrese gönderilir. Siparişiniz size teslim edilene kadar Blue Diamond güvencesi altındadır. 

Online'a Özel Hediye Kutusu

Tüm online siparişleriniz online'a özel hediye kutusu eşliğinde gönderilmektedir. Özel hediye kutusu içeriğinde ek olarak bulunan; ürüne ait kutular, sertifika ve isteğe bağlı olarak gönderilen hediye notu kartları siparişle birlikte gönderilmektedir.

Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık