3 Taş Yüzük | Tria Pırlanta Yüzük Fiyatları - Blue Diamond
Blue Diamond
Tria - 3 Taş Pırlanta Yüzükler
Fiyat Aralığı
Karat Aralığı
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
EXCLUSIVE
NET %50 İNDİRİM

64.000 TL 31.990 TL 10.663 TL x 3 Taksit
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
EXCLUSIVE
NET %50 İNDİRİM

45.200 TL 22.590 TL 7.530 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

56.816 TL 34.103 TL 11.368 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

62.746 TL 37.654 TL 12.551 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

56.917 TL 34.137 TL 11.379 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

148.372 TL 89.010 TL 29.670 TL x 3 Taksit

Her biri kendi başına güçlü, muhteşem bir ışıltı veren ve benzersiz tasarımıyla dikkat çeken tria - üç taş pırlanta yüzük koleksiyonuyla tanışın! Blue Diamond'ın zarafet ve göz alıcı bir dokunuşla birleştirdiği üç taş yüzük modelleri geleneksel tek taşı göz kamaştırıcı bir ihtişam gösterisine dönüştürüyor. Sınırsız bir yaratıcılıkla üreten usta tasarımcıların kusursuz işçilikleriyle donanmış bu yüzükler, aranmaya ve beğenilmeye devam ediyor. Koleksiyon, her biri pırlantanın ışıltısının yoğunluğunu artıran ve aksesuara yeni bir parlaklık düzeyi getiren çeşitli modeller içeriyor.
Tria (üç taşlı) pırlanta yüzük koleksiyonu, farklı bir stili takdir eden ve en iyisini arayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen gerçek bir şaheserdir. Parmağa takıldığında oluşan ihtişam duygusu kesinlikle kadınların kalbini fethedecek ve gören herkesin dikkatini çekecektir. Koleksiyon, her biri bir güç duygusu yayan farklı kesim ve tasarımlara sahiptir. Her bir parçada kendini gösteren kalite ve işçilik, onları herhangi bir mücevher koleksiyonunda özel hale getirir. İnce kesimleri ve keskin hatlarıyla bu yüzükler eşsiz bir deneyim vaat ediyor. İster kendinize veya özel bir günde sevdiğiniz birine hediye edin, ister iki kişi arasındaki güçlü bağın sembolü olmasını sağlayın, bu üç taş yüzük, birlikte geçirdiğiniz en değerli anları anmanın mükemmel bir yoludur. Ömür boyu sürecek bir güç için şık bir başlangıç ​​olan bu yüzükler, moda bilincine sahip her birey için gerçekten olmazsa olmazlardan.

 

Tria - Üç Taş Pırlanta Yüzükler

"Tria" olarak bilinen pırlanta yüzükler, "Dün, bugün, yarın" anlamıyla aşkın kalıcılığını simgeler. Sıklıkla tercih edilen tria pırlanta yüzükler, evlilik teklifleri ile yıldönümleri, doğum günleri gibi özel günlerin popüler tercihleri ​​arasında yer almakta ve zarif görünümü ile beğeni toplamaktadır. Göz kamaştırıcı pırlantaların çeşitli kesim taşlarla bir araya gelmesiyle oluşan "tria" yüzükler, onları sonsuz sevgi ve sadakatin simgesi yapıyor ve geniş bir zevk yelpazesine hitap eder.
Üç taşlı pırlanta yüzük olarak da bilinen Tria pırlanta yüzük, üç pırlanta içeren güzel ve benzersiz bir yüzük tasarımıdır. Yüzüğün ortasındaki pırlanta genellikle iki yan taştan daha büyüktür ancak üç pırlantanın da aynı boyutta olduğu modeller de mevcuttur. Yüzüğün tasarımı değişebilir, bu da onu çok yönlü ve zamansız bir mücevher parçası yapar.
Üç taşlı pırlanta yüzükler, benzersiz ve zarif tasarımları nedeniyle kadınlar arasında popüler bir seçimdir. Geleneksel tektaş yüzüğe harika bir alternatiftirler ve eşşiz görünümleriyle ömür boyu takılabilirler. Bu yüzükler genellikle nişan, düğün ve yıldönümleri gibi özel günlerle ilişkilendirilir, ancak günlük takı olarak da kullanılabilirler. Tria pırlanta yüzük, her kadının kendisini özel hissetmesini sağlayacak güzel bir takıdır ve ömür boyu değer verilecek zamansız bir parçadır.

Caret Caret

Tria - Üç Taş Pırlanta Yüzükler Neyi Simgeler?

Tria pırlanta yüzük, adını Latince /'üç/' anlamına gelen /'tria/' kelimesinden alan, son yıllarda oldukça popüler bir modeldir. Tria yüzük, ismine sadık kalarak üç taşla tasarlanmıştır. Şık görünümü ile pırlanta yüzük modelleri arasında oldukça aranan bir seçimdir. Tria pırlanta yüzükler genellikle benzersiz görünümleri, klasik tektaş yüzüklerden sıyrılmaları ve çok yönlü olmaları nedeniyle seçilir.

Latince /'tria/' kelimesi aynı zamanda /'dün, bugün ve yarın seninleyim/' anlamına gelir ve yüzüğe derin ve sembolik bir anlam verir. Yüzüğün üzerindeki her taş, yaşamın farklı bir aşamasını ve bu aşamalarda takan kişinin varlığını temsil eder. Bu anlamlı yüzük özellikle evlilik teklifleri için popülerdir ancak doğum günü, yıldönümleri, sevgililer günü ya da anneler günü için de oldukça güzel bir hediye seçeneğidir.

Üç taş yüzükler, üçüncü evlilik yıldönümlerinde de anlamlı bir hediyedir. Birlikte geçirilen yılları simgeleyen bu pırlantalar, büyüleyici bir etki yaratmak için üst üste sıralanmıştır. Her bir pırlanta, özel anları hatırlatır. Bu eşsiz hediyenin eşiniz üzerinde kalıcı bir etki bırakacağından emin olabilirsiniz.
Caret Caret

Tria - Üç Taş Yüzük Modelleri Nelerdir?

Aşka ve sevgiye dair en romantik anıları tekrar yaşatacak olan pırlantalar, Blue Diamond'ın tria yüzükleriyle daha da anlamlı hale geliyor. Nadir ve eşsiz pırlantalar ustalıkla işlenerek Blue Diamond'ın tria yüzüklerine yeni bir boyut kazandırıyor. Bu üç taşlı yüzük modelleri, klasikten moderne güncel moda trendlerini yansıtacak şekilde tasarlanıyor. Son yıllarda popülaritesi giderek artan pırlanta tria yüzükler, aşkınızın derinliğini ifade etmenin mükemmel bir yolu. Her yaşa ve zevke uygun farklı Blue Diamond tria pırlanta yüzük modelleri ve tasarımları, aşkınızın geçmişini, bugününü ve geleceğini simgeleyerek ilişkinizin en özel anlarını yaşamanıza yardımcı oluyor.

Bazı tria pırlanta yüzük modellerinde, geleneksel üç taşlı tasarıma ek olarak, minimal oranlarda ek sıra taşlar da bulunur. Tria pırlanta yüzüklerin ortasında pırlantanın yanı sıra renkli bir taş da kullanılabilir. Bir tria yüzük için en bilindik tasarım, ortasında daha büyük bir taş ve iki yanında daha küçük taşlara sahip olmasıdır ancak tüm taşların aynı boyutta olduğu ve farklı zevklere uygun çeşitli seçenekler sunan modeller de vardır. Kesim açısından, tektaş modellerinde geleneksel dört köşeli tasarımlar mevcuttur, ancak yuvarlak veya çiçek şeklinde kesimler de vardır.

Tria yüzüğü özel birine hediye ederken, kişisel tarzına uygun bir tasarım seçmek önemlidir. Tria yüzük seçerken hediye edeceğiniz kişiyi iyi tanımanız önemlidir. Pek çok kadının belirli pırlanta yüzük stilleri tercihi vardır, bu nedenle tercihlerini anlamak ve zevklerine uygun bir yüzük seçmek önemlidir.
Caret Caret

Tria - Üç Taş Pırlanta Yüzük Fiyatları Nelerdir?

Tria pırlanta yüzük güzel ve benzersiz bir mücevherdir, ancak bir yüzük satın alırken dikkate alınması gereken bazı önemli faktörler vardır. 4C kuralı adı verilen karat, kesim, renk ve berraklık gibi kalitelerini de göz önünde bulundurmak önemlidir. Tria - üç taş pırlanta yüzük fiyatları birçok faktöre bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir ve bunlardan en önemlisi taşın karatıdır. Karat ne kadar yüksek olursa, fiyat o kadar yüksek olacaktır.

Tria pırlanta yüzük fiyatları belirlenirken renk, berraklık ve kesim gibi diğer unsurlar da göz önünde bulundurulur. Tria pırlanta yüzük fiyatları ayrıca üç taşın varlığı, bu taşların karat ağırlıkları, ilave sıra taşların dahil edilip edilmediği, kullanılan taşların boyutları gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak da değişebilmektedir. Tria pırlanta yüzükler, çarpıcı tasarımı ve sembolik anlamı nedeniyle özellikle yeni evliler arasında popülerdir ve özel günlerde hediye olarak da sıklıkla verilir.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak seçeceğiniz Tria yüzüğün ömür boyu hatırlanacak, değerli ve anlamlı bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz. Tria yüzükler, sonsuza kadar değer verilecek özel anları yansıtacak güzel bir mücevher parçası!
Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık