Tamtur Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları - Blue Diamond
En Çok Satan Tamtur Pırlanta Yüzükler
HIZLI
KARGO
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
NET %50 İNDİRİM

48.000 TL 23.990 TL 7.997 TL x 3 Taksit
HIZLI
KARGO
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
EXCLUSIVE
NET %50 İNDİRİM

59.000 TL 29.490 TL 9.830 TL x 3 Taksit
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
NET %50 İNDİRİM

20.000 TL 9.990 TL 3.330 TL x 3 Taksit
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
EXCLUSIVE
NET %50 İNDİRİM

69.600 TL 34.790 TL 11.597 TL x 3 Taksit
Tamtur Pırlanta Yüzükler
Fiyat Aralığı
Karat Aralığı
HIZLI
KARGO
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
EXCLUSIVE
NET %50 İNDİRİM

59.000 TL 29.490 TL 9.830 TL x 3 Taksit
HIZLI
KARGO
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
NET %50 İNDİRİM

48.000 TL 23.990 TL 7.997 TL x 3 Taksit
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
EXCLUSIVE
NET %50 İNDİRİM

69.600 TL 34.790 TL 11.597 TL x 3 Taksit
ÇOK
SATAN
ÖZEL
FİYAT
NET %50 İNDİRİM

20.000 TL 9.990 TL 3.330 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

29.145 TL 17.487 TL 5.829 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

51.054 TL 30.619 TL 10.206 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

78.725 TL 47.235 TL 15.745 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

190.950 TL 114.570 TL 38.190 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

91.589 TL 54.940 TL 18.313 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

145.759 TL 87.469 TL 29.156 TL x 3 Taksit
EXCLUSIVE
NET %40 İNDİRİM

90.819 TL 54.505 TL 18.168 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

185.758 TL 111.455 TL 37.152 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

292.924 TL 175.741 TL 58.580 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

130.650 TL 78.390 TL 26.130 TL x 3 Taksit
NET %40 İNDİRİM

193.496 TL 116.111 TL 38.704 TL x 3 Taksit

Uzun bir geçmişe sahip pırlantalar, aşkı, bağlılığı ve zarafeti eskiden olduğu gibi günümüzde de temsil etmeye devam eder. Yan yana dizilmiş pırlantalar veya farklı değerli taşlarla hazırlanan tamtur yüzükler, tercihe göre alyansla birlikte de kullanılabilir. Tamturlarda farklı karat, renk, kesim, berraklık alternatifleriyle ve farklı değerli taşlarla hazırlanan tamtur modelleriyle sade, zarif modellerden gösterişli modellere kadar pek çok seçenekten oluşur. Kaliteli ve ışıltılı pırlanta modelleri ile Blue Diamond sizlere bu alanda geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bütçenize uygun çeşitli fiyat seçenekleriyle farklı günlerde tercih edebileceğiniz modelleri bluediamond.com.tr’de ve tüm Blue Diamond mağazalarında bulabilirsiniz.

 

Pırlanta Tamtur Yüzük Modelleri

Blue Diamond, sizler için klasik modellerin yanı sıra birbirinden farklı ve şık modelleri tasarlamaya devam ediyor. Sıklıkla tercih edilen tamtur yüzük modeli de bunlardan biridir. Tamtur yüzük modelleri, yüzüğün çevresini tamamen çevreleyen taşlar birbiri ardına eklenerek yapılır. Taşın dizilimi, tasarımı, yüzüğün malzemesi gibi farklılıklar da ürün çeşitliliğine ve her kesime hitap etmesine olanak sağlar. Bu nedenle birçok farklı çeşitte ürün bulmak mümkündür. Daha zarif bir stil tercih eden kadınlar için ince tamtur yüzük modelleri, ihtişamı seven kadınlar için kalın tamtur yüzük modelleri bulunmaktadır.

Nişan ve evlilik yüzüğü olarak da sıklıkla tercih edilen pırlanta tamtur yüzükler, doğum günlerinde de sevdiklerinizi mutlu etmek için iyi bir seçenektir. Hem alyans olarak hem de alyans modellerinin yanında kullanım için de oldukça eşsiz bir alternatiftir. 

Tamtur pırlanta yüzükler arasında her yaşa, stile ve zevke göre farklı modeller bulunmaktadır. İnce tamtur pırlanta yüzük, baget pırlanta tamtur yüzük, yuvarlak kesim tamtur yüzük gibi kesim modellerinden zevkinize uygun olanı seçip parmağınıza zarif bir dokunuş katabilirsiniz. Blue Diamond, pırlanta tamtur yüzükleri, değişen dünyaya ve modaya uyum sağlayan farklı tasarımlarıyla özgün modelleri özel anlarınız için size getirir.

Sizler de bluediamond.com.tr’de ve Blue Diamond mağazalarında pırlanta tamtur yüzük koleksiyonu inceleyip her bütçeye uygun pırlanta tamtur yüzük modellerine Blue Diamond güvencesi ve kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

 

Baget Pırlanta Tamtur Yüzük Modelleri

Pırlanta tamtur yüzük seçenekleri arasında beğenilen modellerden biri genellikle baget pırlanta tamtur yüzüklerdir. Baget tamtur yüzük modelinde taşlar dikdörtgen bir kesim yapısına sahiptir. Modeller arasında farklı tasarımlar yer alır. Dikkat çekici ve gösterişli yüzüklerin yanı sıra sade ve şık modeller de bulunur. Farklı fiyatlarla değerlendirilen baget pırlanta tamtur yüzüklerin tasarımlarında kullanılan malzemenin kalitesi de büyük önem taşır. 

Genellikle evlilik tekliflerinde tercih edilen pırlanta tamtur yüzükleri Blue Diamond’ın sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesiyle günlük hayatta da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Baget pırlanta tamtur yüzüğün tektaş pırlantanızla da kullanarak uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Pırlanta tamtur yüzük satın alırken tarzınıza uygun ve rahat kullanılabilen bir model olduğuna dikkat etmelisiniz.

Birçok modeliyle farklı tarzları yansıtan pırlantalar arasında tamtur yüzükler yıldönümleri, sevgililer günü ve tüm özel günler için tercih edebileceğiniz en şık ve kusursuz seçenekleri Blue Diamond olarak sizlere sunuyoruz.

Her bütçeye uygun, her malzeme kalitesinde modelleri bluediamond.com.tr ve Blue Diamond mağazalarında keşfedebilirsiniz.

 

Pırlanta Tamtur Yüzük Fiyatları

Tamtur pırlanta yüzük fiyat aralığı üretimde kullanılan malzemeye ve işçiliğine göre farklılık gösterir. Her bütçeye göre ürün bulmak mümkündür. Pırlanta tamtur yüzükler, taş kesimine, kullanılan taşa ve tur sayısına göre olmak üzere farklı kategorilerde incelenebilir ve bu kategoriler doğrultusunda ürünlerin fiyatları değişiklik gösterir. Aynı zamanda işçilik konusu da hemmmodeller arasında hem de fiyat açısından farklı seçenekler oluşmasına yol açar. Taşlarda genellikle 4C kuralına göre fiyatlandırma yapılır. Bu kurala göre renk, berraklık, kesim ve karat taşın kalitesini belirler. Pırlanta renkleri kendi içlerinde bazı harflerle belirtilir ve bu harfler pırlantanın kalitesinin ortaya koymaya yardımcı olmaktadır.

Blue Diamond bünyesinde bulunan birçok farklı seçenekle her bütçeye uygun fiyatlı, şık ve zarif tasarımları güvence ve kaliteyle sunar. 

Sevdiklerinizi mutlu edecek, özel günlerde parmaklarını süsleyecek olan bu seçeneklerin hemen hemen her çeşidini Blue Diamond’da bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Sevdiklerimizle olan bağımızı parmaklarımızda taşımamızı sağlayan mükemmel tasarımlara Blue Diamond’da göz atabilirsiniz.

 

Pırlanta Tamtur Yüzük Hediye Önerileri

Özel günleri taçlandırmak adına eşine, sevgilisine veya annesine hediye almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri olan pırlanta tamtur yüzükler, hem bütçe dostu yapısı hem de zarif tasarımları ile sevdiklerinizi mutlu edecek birçok çeşidi bulunur. Farklı tasarımlarla göz alıcı bir yapıya sahip olan pırlanta tamtur yüzükler, her yaş için uygun modellerle şıklığı size ve sevdiklerinize getiriyor. Tamtur pırlanta yüzük modellerini günlük hayatınızda da şık akşam yemeklerinde veya davetlerde de kullanabilirsiniz. Zevkinize en uygun modeli seçip, parmağınıza ışıltı katabilirsiniz. Tamtur yüzük modellerini hem alyans olarak hem de alyansınız ile bir arada kullanabilirsiniz. 

Benzersiz tasarımlarıyla ve sonsuzluğu simgeleyen görünümü ile hediye olarak tercih edilebilecek en özgün seçeneklerden biri olan pırlanta tamtur yüzükler, içimizde en unutulmaz anıların bir sembolü haline gelir. Işıltısı ile büyüleyen pırlanta tamtur yüzüklerin parmağınızdaki duruşuna siz de bayılacaksınız. 

Özel anlarınızı taçlandırarak parmaklarınıza dokunan pırlantalar, hem doğanın hem de işçiliğin kusursuz görüntüsünü taşımanıza olanak sağlıyor. Blue Diamond, stilinize göre kullanabileceğiniz, anlamdırmak ve unutmak istemediğiniz her gününüzde tercih edebileceğiniz eşsiz tasarımlarıyla yanınızda oluyor. 

Her bütçeye uygun fırsatları ve bakım desteğiyle Blue Diamond, özel günlerinizin unutulmaz bir parçası olmaya devam ediyor.

Caret Caret

Pırlanta Tamtur Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Özel bir gün veya gündelik kullanım için farklı tasarımlarla sevdiklerinize hediye ederek unutulmaz bir mutluluk yaşatabileceğiniz pırlanta tamtur yüzükler, Blue Diamond aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Pırlanta tamtur yüzükleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri yüzük ölçüsüdür. Yüzük almadan önce ölçü alınmalı ve buna göre tercih yapılmalıdır. Özellikle tamtur yüzüklerde modelleri dolayısıyla yüzük ölçüsü önem taşır.

Tüm bunlara ek olarak parmağın uzunluğu veya kısalığı, kalınlığı veya inceliği tasarım seçiminde rol oynar. El yapısı bu tarz bir ürün seçerken oldukça önemlidir. Hediye olarak mükemmel bir tarza sahip bu ürünler alınırken iyi seçim yapılmalı ve ölçüler iyi alınmalıdır. Ancak yüzük ölçünüzün uymaması durumunda Blue Diamond sizlere kolay ve güvenli değişim imkanı sunar.
Caret Caret

Pırlanta Tamtur Yüzük Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Evde pırlanta tamtur yüzüğünüzün bakımını yapmak için deterjanla hazırlayacağınız temiz su yeterli olacaktır. Bakımını yaparken deterjanlı ılık su içerisinde kısa bir süre bekletip sonrasında da yumuşak bir fırça ile nazikçe ovarak yine ılık suyla durulayabilirsiniz. Yüzüğü tüy bırakmayan bir bezle kurulayarak temizleme işlemini yapabilirsiniz.

Ayrıca yüzüğünün zarar görmemesi için elinizden geldiğince dikkatli olmalı, parfüm, deodorant, sabun gibi matlaşmaya neden olacak ürünlerle temasını engellemelisiniz. Pırlanta tamtur yüzüğünüzü kendi çabalarınızla temizlerken zarar vermekten korkuyorsanız Blue Diamond size bu konuda sınırsız destek sunuyor. Blue Diamond ailesi olarak yaptığımız bakım ile yüzüğünüzün ilk günkü parlaklığına kavuşmasını sağlıyoruz.
Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık