Blue Diamond Hakkında - KURUMSAL - Blue Diamond

Blue Diamond Hakkında

Blue Diamond, 2004 yılında toptancı bir firma olarak, mücevher sektörüne pırlanta tedarik etmek ve sektörü pırlanta konusunda eğitmek amacıyla kuruldu. 

2014 yılından bu yana ise kendi markasıyla mağazalar açıyor ve doğrudan pırlanta severlerle buluşuyor. 

Blue Diamond, Türkiye'nin en büyük pırlanta toptancısı, en büyük pırlanta üreticisi ve 0.001 - 20 karat arasındaki pırlantaları ile en geniş pırlanta ve değerli taş stoğuna sahip markasıdır. Türkiye'nin en büyük pırlanta ihracatçısıdır. Merkezi İstanbul'dadır. Yurt dışında ise Dubai'de, Newyork'ta ve Amsterdam'da bulunan ofisleri aracılığıyla ve katıldığı uluslararası fuarlar sayesinde önemli miktarda toptan pırlanta taş alım satımı gerçekleştirmektedir. 

Blue Diamond, 2004 yılında Türkiye'nin ilk Pırlanta Test Laboratuvarı'nı ve Pırlanta Akademisi'ni kurdu. 9 Eylül Üniversitesi işbirliğiyle kurulan Blue Diamond Pırlanta Akademisi'nde, uzman gemologlarla bugüne kadar yaklaşık 4000 kuyumcuyu "Pırlanta ve Değerli Taş Uzmanı" olarak yetiştirdi ve sertifika verdi. Bugün sektörde birçok kuyumcuda yer alan "Blue Diamond Sertifikası" bunun simgesidir. 

Blue Diamond Pırlanta Test Laboratuvarı'nda da uluslararası sertifikaya sahip pırlanta uzmanları görev yapmaktadır. 

Ayrıca Blue Diamond, doğrudan üretim maliyetlerini düşürerek müşterilerine fiyat avantajı sağlamaktadır. Çok yüksek miktarda toptan pırlanta alımı yaptığı için fiyatlar müşteri lehinedir. Ürün kalitesi ve uygun fiyat politikası, müşteri memnuniyeti açısından en önemli değeridir. 

Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık