0,96 Karat Pırlanta Üçtaş Yüzük - 9500015802 - Blue Diamond

0,96 Karat Pırlanta Üçtaş Yüzük

%40 İNDİRİM
124.964 TL 74.967 TL
0,96 Karat Pırlanta Üçtaş Yüzük
Peşin Fiyatına 24.989 TL x 3 taksit

1 - 4 İş Gününde Kargoda

Ücretsiz ve Sigortalı Kargo

Simge de girebilirsiniz.
Favorilere Ekle Paylaş

Her biri kendi başına güçlü, muhteşem bir ışıltı veren ve benzersiz tasarımıyla dikkat çeken tria - üç taş pırlanta yüzük koleksiyonuyla tanışın! Blue Diamond'ın zarafet ve göz alıcı bir dokunuşla birleştirdiği üç taş yüzük modelleri geleneksel tek taşı göz kamaştırıcı bir ihtişam gösterisine dönüştürüyor. Sınırsız bir yaratıcılıkla üreten usta tasarımcıların kusursuz işçilikleriyle donanmış bu yüzükler, aranmaya ve beğenilmeye devam ediyor. Koleksiyon, her biri pırlantanın ışıltısının yoğunluğunu artıran ve aksesuara yeni bir parlaklık düzeyi getiren çeşitli modeller içeriyor.
Tria (üç taşlı) pırlanta yüzük koleksiyonu, farklı bir stili takdir eden ve en iyisini arayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen gerçek bir şaheserdir. Parmağa takıldığında oluşan ihtişam duygusu kesinlikle kadınların kalbini fethedecek ve gören herkesin dikkatini çekecektir. Koleksiyon, her biri bir güç duygusu yayan farklı kesim ve tasarımlara sahiptir. Her bir parçada kendini gösteren kalite ve işçilik, onları herhangi bir mücevher koleksiyonunda özel hale getirir. İnce kesimleri ve keskin hatlarıyla bu yüzükler eşsiz bir deneyim vaat ediyor. İster kendinize veya özel bir günde sevdiğiniz birine hediye edin, ister iki kişi arasındaki güçlü bağın sembolü olmasını sağlayın, bu üç taş yüzük, birlikte geçirdiğiniz en değerli anları anmanın mükemmel bir yoludur. Ömür boyu sürecek bir güç için şık bir başlangıç ​​olan bu yüzükler, moda bilincine sahip her birey için gerçekten olmazsa olmazlardan.

 

Tria - Üç Taş Pırlanta Yüzükler

"Tria" olarak bilinen pırlanta yüzükler, "Dün, bugün, yarın" anlamıyla aşkın kalıcılığını simgeler. Sıklıkla tercih edilen tria pırlanta yüzükler, evlilik teklifleri ile yıldönümleri, doğum günleri gibi özel günlerin popüler tercihleri ​​arasında yer almakta ve zarif görünümü ile beğeni toplamaktadır. Göz kamaştırıcı pırlantaların çeşitli kesim taşlarla bir araya gelmesiyle oluşan "tria" yüzükler, onları sonsuz sevgi ve sadakatin simgesi yapıyor ve geniş bir zevk yelpazesine hitap eder.
Üç taşlı pırlanta yüzük olarak da bilinen Tria pırlanta yüzük, üç pırlanta içeren güzel ve benzersiz bir yüzük tasarımıdır. Yüzüğün ortasındaki pırlanta genellikle iki yan taştan daha büyüktür ancak üç pırlantanın da aynı boyutta olduğu modeller de mevcuttur. Yüzüğün tasarımı değişebilir, bu da onu çok yönlü ve zamansız bir mücevher parçası yapar.
Üç taşlı pırlanta yüzükler, benzersiz ve zarif tasarımları nedeniyle kadınlar arasında popüler bir seçimdir. Geleneksel tektaş yüzüğe harika bir alternatiftirler ve eşşiz görünümleriyle ömür boyu takılabilirler. Bu yüzükler genellikle nişan, düğün ve yıldönümleri gibi özel günlerle ilişkilendirilir, ancak günlük takı olarak da kullanılabilirler. Tria pırlanta yüzük, her kadının kendisini özel hissetmesini sağlayacak güzel bir takıdır ve ömür boyu değer verilecek zamansız bir parçadır.

 

Tria - Üç Taş Pırlanta Yüzükler Neyi Simgeler?

Tria pırlanta yüzük, adını Latince "üç" anlamına gelen "tria" kelimesinden alan, son yıllarda oldukça popüler bir modeldir. Tria yüzük, ismine sadık kalarak üç taşla tasarlanmıştır. Şık görünümü ile pırlanta yüzük modelleri arasında oldukça aranan bir seçimdir.
Tria pırlanta yüzükler genellikle benzersiz görünümleri, klasik tektaş yüzüklerden sıyrılmaları ve çok yönlü olmaları nedeniyle seçilir.
Latince "tria" kelimesi aynı zamanda "dün, bugün ve yarın seninleyim" anlamına gelir ve yüzüğe derin ve sembolik bir anlam verir. Yüzüğün üzerindeki her taş, yaşamın farklı bir aşamasını ve bu aşamalarda takan kişinin varlığını temsil eder. Bu anlamlı yüzük özellikle evlilik teklifleri için popülerdir ancak doğum günü, yıldönümleri, sevgililer günü ya da anneler günü için de oldukça güzel bir hediye seçeneğidir.
Üç taş yüzükler, üçüncü evlilik yıldönümlerinde de anlamlı bir hediyedir. Birlikte geçirilen yılları simgeleyen bu pırlantalar, büyüleyici bir etki yaratmak için üst üste sıralanmıştır. Her bir pırlanta, özel anları hatırlatır. Bu eşsiz hediyenin eşiniz üzerinde kalıcı bir etki bırakacağından emin olabilirsiniz.

 

Tria - Üç Taş Yüzük Modelleri Nelerdir?

Aşka ve sevgiye dair en romantik anıları tekrar yaşatacak olan pırlantalar, Blue Diamond'ın tria yüzükleriyle daha da anlamlı hale geliyor. Nadir ve eşsiz pırlantalar ustalıkla işlenerek Blue Diamond'ın tria yüzüklerine yeni bir boyut kazandırıyor. Bu üç taşlı yüzük modelleri, klasikten moderne güncel moda trendlerini yansıtacak şekilde tasarlanıyor. Son yıllarda popülaritesi giderek artan pırlanta tria yüzükler, aşkınızın derinliğini ifade etmenin mükemmel bir yolu. Her yaşa ve zevke uygun farklı Blue Diamond tria pırlanta yüzük modelleri ve tasarımları, aşkınızın geçmişini, bugününü ve geleceğini simgeleyerek ilişkinizin en özel anlarını yaşamanıza yardımcı oluyor. Bazı tria pırlanta yüzük modellerinde, geleneksel üç taşlı tasarıma ek olarak, minimal oranlarda ek sıra taşlar da bulunur.
Tria pırlanta yüzüklerin ortasında pırlantanın yanı sıra renkli bir taş da kullanılabilir. Bir tria yüzük için en bilindik tasarım, ortasında daha büyük bir taş ve iki yanında daha küçük taşlara sahip olmasıdır ancak tüm taşların aynı boyutta olduğu ve farklı zevklere uygun çeşitli seçenekler sunan modeller de vardır.
Kesim açısından, tektaş modellerinde geleneksel dört köşeli tasarımlar mevcuttur, ancak yuvarlak veya çiçek şeklinde kesimler de vardır.
Tria yüzüğü özel birine hediye ederken, kişisel tarzına uygun bir tasarım seçmek önemlidir. Tria yüzük seçerken hediye edeceğiniz kişiyi iyi tanımanız önemlidir. Pek çok kadının belirli pırlanta yüzük stilleri tercihi vardır, bu nedenle tercihlerini anlamak ve zevklerine uygun bir yüzük seçmek önemlidir.

 

Tria - Üç Taş Pırlanta Yüzük Fiyatları Nelerdir?

Tria pırlanta yüzük güzel ve benzersiz bir mücevherdir, ancak bir yüzük satın alırken dikkate alınması gereken bazı önemli faktörler vardır. 4C kuralı adı verilen karat, kesim, renk ve berraklık gibi kalitelerini de göz önünde bulundurmak önemlidir.
Tria - üç taş pırlanta yüzük fiyatları birçok faktöre bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir ve bunlardan en önemlisi taşın karatıdır. Karat ne kadar yüksek olursa, fiyat o kadar yüksek olacaktır.
Tria pırlanta yüzük fiyatları belirlenirken renk, berraklık ve kesim gibi diğer unsurlar da göz önünde bulundurulur.
Tria pırlanta yüzük fiyatları ayrıca üç taşın varlığı, bu taşların karat ağırlıkları, ilave sıra taşların dahil edilip edilmediği, kullanılan taşların boyutları gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak da değişebilmektedir.
Tria pırlanta yüzükler, çarpıcı tasarımı ve sembolik anlamı nedeniyle özellikle yeni evliler arasında popülerdir ve özel günlerde hediye olarak da sıklıkla verilir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak seçeceğiniz Tria yüzüğün ömür boyu hatırlanacak, değerli ve anlamlı bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz. Tria yüzükler, sonsuza kadar değer verilecek özel anları yansıtacak güzel bir mücevher parçası!
Özel tekniklerle kesilip şekillendirilen pırlantalarla bezeli tria - üç taş yüzükler, göz alıcı görünümü ve ışıltılı güzelliğiyle kadınlar arasında popüler bir aksesuardır. Yan yana dizilmiş üç pırlantanın yer aldığı tria yüzükler, masalsı bir görünüme sahiptir. Sonsuz sevgiyi ve aşkı, büyük bir ustalık ve özenle tasarlanmıştır.Sembolik değeri yüksek olan Tria yüzükler, sevdiklerinizin yanı sıra kendiniz için de benzersiz bir hediye seçeneğidir. Tria yüzük modellerinin geniş bir yelpazeye sahip olduğu bluediamond.com.tr ve tüm Blue Diamond mağazalarını ziyaret edebilir, en mutlu anlarınızı ışıltılı bir hediyeyle taçlandırabilirsiniz.

Sertifika Bilgileri Ürün kodu : 9500015802

3.19 gr 14 Ayar Beyaz Altın

Taş Adet Karat Renk Berraklık Şekil

Pırlanta

3

0,96

H

SI

Yuvarlak


Siparişiniz Nasıl Gelecek?


Tüm siparişleriniz özel taşıma sigortası ve şık hediye seti ile
birlikte tarafınıza ulaştırılır. Siparişiniz size ulaşana kadar
Blue Diamond güvencesi altındadır.

  • Hologramlı Sertifika
  • Şık Özel Kutu
  • Hediye Notu
  • Ücretsiz Kargo
  • Özel Taşıma Sigortası
  • Bakım Garantisi

Hizmetler

Blue Diamond kutusu

Satın aldığınız mücevherler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Şık Blue Diamond kutusunda mücevher sertifikası ve varsa hediye notunuzla birlikte belirteceğiniz adrese ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilir.

Hologramlı Mücevher Sertifikası

Tüm mücevherler renk, berraklık, altın ayarı ve gram gibi mücevherinize ait bilgileri içeren size özel hologramlı sertifika ile gönderilir.

Ücretsiz ve Sigortalı Kargo

Tüm siparişleriniz taşıma sigortası yapılarak ve sizden hiçbir ücret talep edilmeden kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir, belirttiğiniz adrese gönderilir.

Ücretsiz Yüzük Ölçüsü Değişikliği

Yüzüklerde gerektiğinde ücretsiz ölçü değişikliği yaptırabilirsiniz. Mücevherinizi teslim aldıktan sonraki 9 ay içerisinde ücretsiz ölçü değişimi hakkınız bulunmaktadır. Bu süre kullanılmamış alyanslar için 14 gün ile sınırlıdır.

Ücretsiz Bakım/Onarım İmkanı

Satın aldığınız mücevherlerinize ücretsiz bakım yaptırabilir, onarım gereken durumlarda da kolay ve hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Güvenli ve Kolay Alışveriş

Tüm aşamalar açık, anlaşılır ve sadelikle tasarlanmıştır. Kişisel bilgileriniz ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenmekte ve sadece bankanızca bilinmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sipariş verdiğiniz andan itibaren; siparişinizin işlenmesi, mücevherinizin hazırlanması, müşteri hizmetlerinden alacağınız bilgi ve destek, sigortalı gönderim gibi mücevherin tarafınıza ulaşana kadar ve sonrasındaki bütün süreçlerde titizlik içerisinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız.

Sipariş ve Teslimat

Siparişleriniz belirtilen sürede el işçiliğiyle özenle üretilir, yüksek standartlarda kalite kontrol işlemlerinden geçirilir ve özel hologramlı mücevher sertifikası düzenlenerek hazır hale getirilir. Faturalandırma gibi hukuki gereksinimler tamamlanarak ve taşıma sigortası yapılarak sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmek üzere kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir. Üretimin hemen her aşaması el işçiliği ile yapıldığından, nadiren belirtilen üretim süresi aşılabilmektedir. Mücevherlerin el emeğiyle üretimi sonucu ürünlerin gramında farklılıklar oluşabilmektedir. Yine yüzüklerde ölçüden kaynaklı gramlarda farklılıklar oluşabilmektedir. 

Taşıma sigortası ve kargo gönderimleri tamamen ÜCRETSİZDİR. Siparişleriniz size ulaşıncaya kadar Blue Diamond güvencesindedir ve takip işlemleri tarafımızca özenle yapılmaktadır. 

Siparişlerin kargoya veriliş süreleri ürün detaylarındaki “Hemen Satın Al” butonunun üzerinde gösterilmektedir.
İş günlerinde saat 13.00'a kadar gelen siparişlerin üretimine hemen başlanır ve belirtilen sürede tamamlanır. Saat 13.00'dan sonra gelen siparişlerin üretimine ise bir sonraki ilk iş gününde başlanır. Cumartesi ve Pazar günlerinde ya da resmi tatil günlerinde gelen siparişlerin üretimine de yine bir sonraki ilk iş gününde başlanır. Tüm işlemleri bitirilip hazırlanan siparişleriniz Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri dışında kargo firmasına teslim edilir.

"Aynı Gün Kargoya Verilir" ibaresi olan ürünler iş günlerinde saat 13.00'a kadar gelen siparişler için geçerlidir. Saat 13.00'dan sonra gelen siparişler bir sonraki ilk iş gününde kargoya verilir.

Hızlı kargo ürünleri ile üretimi belirli sürede tamamlanan ürünlerin bir arada sipariş verilmesi durumunda, tüm sipariş birlikte kargo firmasına teslim edilir. 


Kargo firmaları genellikle 1-2 iş gününde teslimat yapmaktadır. Ancak teslimat adresinize ya da kargo firmasındaki yoğunluğa göre bu süreler değişebilmektedir. Nadir de olsa bazı bölgelerde kargo firmaları adrese teslimat yapmamakta, müşterinin siparişini kargo şubesinden teslim almasını istemektedir. Böyle durumlar genellikle şehir merkezine uzak köy ya da askeri güvenlik bölgesi gibi yerleşimlerde görülmektedir. 

Siparişlerinizin üretim sürecini ve size teslim edilene kadarki tüm aşamalarını "Sipariş Takibi" bölümünden takip edebilmektesiniz. Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ve SMS yoluyla bilgi verilmektedir.

Satın aldığınız mücevherler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel taşıma kutusunda sertifikanız ve varsa hediye notunuzla birlikte belirteceğiniz adrese güvenli ve taşıma sigortalı olarak teslim edilir. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Faturanızda altın ayar ve gram bilgileri ile tutarı, pırlanta, safir, yakut ya da zümrüt gibi değerli renkli taşların karat bilgisi ve tutarı, tüm işçilik ücretlendirmesi ve KDV gibi vergisel yükümlülükler açıkça belirtilir. Faturanızdaki bu detaylandırma tüketici hakları mevzuatı açısından satın aldığınız mücevherin resmi bir kaydı anlamındadır. 

Kolay İade ve Değişim

• Aşağıda belirtilen koşullar sadece İNTERNET MAĞAZAMIZDAN yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. 

Sanal mağazada satışa sunulan ürünlerin, fotoğraflarında göründüğünden çok daha harika olduklarını sipariş ettiğiniz mücevheri elinize aldığınızda siz de fark edeceksiniz. 

Sanal mağazadan satın aldığınız ürünleri kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz. Tüketici Kanunu gereği, yüzük siparişlerinde yasal olarak iade alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, yüzük siparişlerinde yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için 11-12-13 ve 14 ölçüler dışındaki siparişlerde yapılan iadelerde %5 tutarında kesinti yapılarak iade alınmaktadır. (İçine yazı yazılmış evlilik alyansları iade alınmamaktadır.)


Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Blue Diamond’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim için bize iletişim numaramızdan ulaşmanız yeterlidir. 

Blue Diamond’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Yüzüklerde sonradan ölçü değişimi yapılması, kolyelerde sonradan zincir uzatma ya da kısaltma gibi işlemlerin yapılması durumunda kayıpsız iade hakkı kullanılamaz. 

İade etmek istediğiniz siparişlerinizi size gönderilen şekliyle ürün, fatura-irsaliye, sertifika ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz kargo gönderi koduyla göndermeniz gerekmektedir. 

İade ürünün bize ulaşmasının ardından bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. 

Neden Blue Diamond?

• Satın alınan tüm mücevherlere hologramlı mücevher sertifikası düzenlenmektedir. Altın gramı, pırlantanın karat, renk ve berraklığı gibi mücevherin özelliklerini açıkça bu sertifikada belirtiyoruz. Sertifikanın taklidini önlemek için özel hologram kullanarak da ayrı bir değer katıyoruz. 

• Garanti kayıt sistemi ile sertifikanızı dilediğiniz kişinin adına kaydedebilmenize olanak tanıyoruz. 

• Satın alınan mücevherlere kullanım süresi boyunca bakım garantisi sunarak pırlantanızın ilk günkü gibi ışıl ışıl kalmasını sağlıyoruz. 

• Avrupanın en büyük mücevher fabrikasında çalışan haklarına ve ilgili mevzuata azami bağlılıkla faaliyet yürütüyoruz. 

• Turkiye'nin en büyük mücevher üreticisiyiz; en çok toptan satış yapan ve yine en çok mağaza sayısına sahip olan mücevher markasıyız. 

• Periyodik binlerce üründe kalite testleri yapmaktayız. Kalite standartlarımızı tamamen memnuniyet dönüşlerine göre sürekli yükseltmekteyiz. 

• Yıl boyu karat büyütme, değişim, hediye pırlanta gibi birçok kampanya yaparak pırlanta severlerin ilgi odağı olmaktayız. 

• Siz değerli pırlanta severleri "misafirimiz" olarak mağazalarımızda ağırlıyor, internet sitemizde de yüksek güvenlik standartlarında online alişveriş deneyimi sunuyoruz.  


 

Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık