Evlilik Sürecinizde Takı Seçimlerinize Dair Her şey I Blue Diamond

Evlilik Sürecinizde Takı Seçimlerinize Dair Her şey

BLUE IŞILTILI ANLAR
Blue Diamond - Işıltılı Anlar
DÜĞÜN HEDİYELERİ PIRLANTA SETLER
Blue Diamond - Özel Sertifikalı Pırlanta Yüzükler

 

Evlilik Teklifinize Eşlik Edecek Pırlanta Yüzükler

Hayatı anlamlı kılan, sevdiklerimizdir. Doğru insanı bulduğumuzda, kendimizi ona adayışımız da yakaladığımız anlamı yitirmemek içindir. Her şeyi beraber yaşamak ve birlikte bir ömür sürmek istediğimiz bu insana evlilik teklifi ederek uzun bir yolculuğun ilk adımını atmış oluruz. Yılların sevgimizi azaltmadığı gibi, anılarımız da bu sürecin heyecanını ve mutluluğunu da ilk günkü kadar canlı kılar. Gelecekte mutlulukla hatırlayacağımız bu güzel an için öncelikle bir evlilik organizasyonu ve mekan düşünür, bunlarla uyumlu bir evlilik teklifi sürprizi tasarlarız. Bundan sonra düşünmemiz gereken, evlilik teklifi için nasıl bir yüzük seçeceğimizdir. Bir ilişkiden aile olma yolunda bir başlangıç olan romantik bir evlilik teklifini büyülü ve unutulmaz bir ana dönüştüren pırlanta yüzükler Blue Diamond tarafından sizlerin anılarına ışık tutmak için tasarlanıyor.

Birlikteliğe Adım Atacağınız Söz ve Nişan İçin Alyans ve Takılar

Evlilik teklifinin bir başlangıç olduğu bu yolda bir sonraki duraklar, söz ve nişandır. Farklı nişan organizasyonları ve zihninizde belirlediğiniz konsepte göre yapacağınız nişan hazırlıklarıyla bu süreci benzersiz hale getirebilirsiniz. Bizler de, ailelerin bir araya geldiği, birbirinden renkli kutlamalarla süslenen söz ve nişanda sevdiğiniz insanı mutlu edebilecek birçok seçenekle yanınızda oluyor ve sizlere bu törenler için eşsiz görünümleriyle pırlanta söz ve nişan setleri, alyans modelleri, pırlanta kolye, baget küpe ve suyolu bileklikleri sunuyoruz.

Sırada Düğününüzü Taçlandıracak Pırlanta Takılar ve Setler

Söz ve nişandan sonra sıra her şeyiyle benzersiz olmasını istediğimiz düğünde… Düğün hazırlıkları ve düğün organizasyonu için yapacağımız seçimler doğrultusunda, gelinliğinizle muhteşem bir uyum yakalayacak özel tasarımlar, gerdanlık, düğün setleri ve bunlara ek olarak, doğanın renklerini yansıtan safir, yakut, zümrüt gibi taşlarla Blue Diamond olarak bu özel günü olduğundan daha ışıltılı kılıyoruz.

Evliliğinizi Her Yıl İlk Günkü Gibi Parlatacak Yıldönümü Hediyeleri

Yolculuğa el ele başlayıp yıllarca birlikte yürüdüğünüz, birbirinizin her adımına şahit olduğunuz insana yapacağınız evlilik yıldönümü sürprizi için evlilik yıldönümü hediyesi hazırlarken Blue Diamond pırlanta yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi zevklerinize göre tercih edebileceğiniz birbirinden güzel modellerle bu yolculukta attığınız tüm adımları yıllar boyu yanınızda taşıyabileceksiniz. Blue Diamond sizlere bu yolculukta eşlik edip hiç eskimeyecek duyguları tüm ihtişamıyla taşlara yansıtıyor.
Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık