0,25 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük - 9500178507 - Blue Diamond
0,25 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük
NET %40 İNDİRİM
32.663 TL 19.598 TL
0,25 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük
Peşin Fiyatına 6.533 TL x 3 taksit

1 - 4 İş Gününde Kargoda

Ücretsiz ve Sigortalı Kargo

Simge de girebilirsiniz.
Favorilere Ekle Paylaş

Pırlantalar, doğadan bize uzun yolculuklardan geçerek ulaşmıştır. Bir hikayeyi, sevgiyi, düşü taçlandıran bu mükemmel mücevherler, aşkı klasik tarzlardan modern çizgilere kadar birçok şekilde temsil etmiştir.

Pırlanta beştaş yüzük de vazgeçilemeyen modellerden biridir. Her stile hitap eden modern, klasik veya modaya uygun tasarımlarıyla Blue Diamond size mükemmel pırlanta yüzükler sunmak için çalışır. Hangi modeli seçerseniz seçin, pırlanta beştaş yüzükler zamansız şıklığıyla daima ışıl ışıl parlayacaktır. Özel anlarınız için Blue Diamond size pırlanta şıklığının en güzel halini tasarlar.

Günümüze dek aşk, sanat ve doğanın birleşimini en güzel şekilde yansıtan pırlantalar, ışıltıyı ya da sadeliği sevenler için ayrı modelleriyle size eşlik etmeye devam ediyor. Sevginin ve bağın ihtişamlı bir mührü olan pırlanta yüzüklerin en göz alıcı modellerinden biri olan beştaş yüzükler Blue Diamond ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Pırlantanın doğal cazibesi beştaş ile muhteşem bir uyum oluşturuyor. Tektaş yüzüklerinizle veya tek başına kullanabileceğiz pırlanta beştaş yüzükler parmağınıza ve en özel anlarınıza, Blue Diamond’ın birbirinden güzel modelleriyle eşlik edecek.

 

Pırlanta Beştaş Yüzükler

Pırlanta beştaş yüzükler, hem birlikteliği ve evlilik yıl dönümünü hem de birlikte geçen yılları, mutlu anıları temsil eder. Sevgi, saygı ve sadakatin göz alıcı bir sembolü olan pırlanta beştaş yüzük, beraberliğin en güzel halini yansıtır. 

Kalitesi, farklı tasarımları ve usta işçilikle yorumlanmış modelleriyle hayran bırakan beştaş pırlanta yüzükler; karat, berraklık, kesim ve renk gibi özellikleri incelenerek sizlere sunulur.

Sıklıkla tercih edilen pırlanta beştaş yüzükler, günümüzde de unutulmaz anların baş tacı olmaya devam eder. 

Blue Diamond’ın her biri farklı hikayelerin simgesi olacak farklı tasarımları, parmaklarda zarafetiyle parlayacak. Şıklığınızı tamamlayacak beştaş pırlantalar, klasik parçaları modern şıklıkla buluşturan modelleriyle zamansız ve özgün bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayacak. Kesimi, pırlanta seçimi, tasarımı ve renkleriyle her güne en güzel şekilde uyum sağlayacak mücevherleri parmağınızda taşımak ve güzel anılarınızı en estetik haliyle hatırlamak isteyeceksiniz. 

 

Pırlanta Beştaş Yüzük Modelleri

Beştaş yüzük, beş pırlantanın ihtişamını gözler önüne seren ve sıra dışı modelleriyle dikkatleri üzerine çeken tasarımlardır. Klasikten moderne pek çok modelin yer aldığı 5 taş yüzük koleksiyonları, herkese hitap eden tasarımlarla hareketlilik kazanmıştır. 

Sonsuz aşk, bağlılık olmak üzere 5 farklı duyguyla sarmalanan bu tür yüzük tasarımları; Blue Diamond dokunuşlarıyla sizlerle buluşuyor. Pırlantanın rengi, karat büyüklüğü ve kesimi ile montür özellikleri gibi faktörlere göre değişiklik gösteren modeller arasında 0,45 karat pırlanta beştaş yüzük gibi gösterişli ya da 0,15 karat pırlanta beştaş yüzük olmak üzere klasik ve sade tasarımlar yer alır.

Ayrıca farklı model arayışında olanlar için birbirinden özel tasarımların yer aldığı; 3 taş yüzük ve 7 taş pırlanta yüzükler Blue Diamond koleksiyonunda sizlere sunuluyor.

 

Pırlanta Beştaş Yüzük Hediyeleri

Birbirinden farklı modellere ve eşsiz tasarımlara sahip olan Blue Diamond pırlanta beştaş yüzük seçenekleri ile kişiye ve isteğe uygun tercihler yapmak daha kolay hale gelmektedir. Eski dönemlerden beri insanların birbirlerine aldıkları en özel hediyeler arasında pırlanta yüzük hep aynı yerini korumaya devam etmiştir. Birçok insan sevgilisine, eşine veya değer verdiği birine özel günlerde yüzük hediye ederek onları mutlu etmektedir. Sadece sevgiliye değil anneler gününde anneye ve doğum günü gibi günlerde pırlanta beştaş yüzük hediye edilmektedir. 

Evlenme tekliflerinde aşkı ve sevgiyi en somut ve ışıltılı haliyle temsil eden beştaşlar, ince işçilikle hazırlanmış özel tasarımlara sahip modellerle sizlere sunulur. Sizin için özel ve değerli olan herkese onlara sevginizi hissettirmek adına pırlanta beştaş yüzüğü hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz. 

Sertifika Bilgileri Ürün kodu : 9500178507

2.17 gr 14 Ayar Beyaz Altın

Taş Adet Karat Renk Berraklık Şekil

Pırlanta

5

0,25

H

SI

Yuvarlak


Siparişiniz Nasıl Gelecek?


Tüm siparişleriniz özel taşıma sigortası ve şık hediye seti ile
birlikte tarafınıza ulaştırılır. Siparişiniz size ulaşana kadar
Blue Diamond güvencesi altındadır.

  • Hologramlı Sertifika
  • Şık Özel Kutu
  • Hediye Notu
  • Ücretsiz Kargo
  • Özel Taşıma Sigortası
  • Bakım Garantisi

Hizmetler

Caret Caret
Blue Diamond kutusu

Satın aldığınız mücevherler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Şık Blue Diamond kutusunda mücevher sertifikası ve varsa hediye notunuzla birlikte belirteceğiniz adrese ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilir.

Hologramlı Mücevher Sertifikası

Tüm mücevherler renk, berraklık, altın ayarı ve gram gibi mücevherinize ait bilgileri içeren size özel hologramlı sertifika ile gönderilir.

Ücretsiz ve Sigortalı Kargo

Tüm siparişleriniz taşıma sigortası yapılarak ve sizden hiçbir ücret talep edilmeden kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir, belirttiğiniz adrese gönderilir.

Ücretsiz Yüzük Ölçüsü Değişikliği

Yüzüklerde gerektiğinde ücretsiz ölçü değişikliği yaptırabilirsiniz. Mücevherinizi teslim aldıktan sonraki 9 ay içerisinde ücretsiz ölçü değişimi hakkınız bulunmaktadır. Bu süre kullanılmamış alyanslar için 14 gün ile sınırlıdır.

Ücretsiz Bakım/Onarım İmkanı

Satın aldığınız mücevherlerinize ücretsiz bakım yaptırabilir, onarım gereken durumlarda da kolay ve hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Güvenli ve Kolay Alışveriş

Tüm aşamalar açık, anlaşılır ve sadelikle tasarlanmıştır. Kişisel bilgileriniz ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenmekte ve sadece bankanızca bilinmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sipariş verdiğiniz andan itibaren; siparişinizin işlenmesi, mücevherinizin hazırlanması, müşteri hizmetlerinden alacağınız bilgi ve destek, sigortalı gönderim gibi mücevherin tarafınıza ulaşana kadar ve sonrasındaki bütün süreçlerde titizlik içerisinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız.

Sipariş ve Teslimat

Caret Caret

Siparişleriniz belirtilen sürede el işçiliğiyle özenle üretilir, yüksek standartlarda kalite kontrol işlemlerinden geçirilir ve özel hologramlı mücevher sertifikası düzenlenerek hazır hale getirilir. Faturalandırma gibi hukuki gereksinimler tamamlanarak ve taşıma sigortası yapılarak sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmek üzere kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir. Üretimin hemen her aşaması el işçiliği ile yapıldığından, nadiren belirtilen üretim süresi aşılabilmektedir. Mücevherlerin el emeğiyle üretimi sonucu ürünlerin gramında farklılıklar oluşabilmektedir. Yine yüzüklerde ölçüden kaynaklı gramlarda farklılıklar oluşabilmektedir. 

Taşıma sigortası ve kargo gönderimleri tamamen ÜCRETSİZDİR. Siparişleriniz size ulaşıncaya kadar Blue Diamond güvencesindedir ve takip işlemleri tarafımızca özenle yapılmaktadır. 

Siparişlerin kargoya veriliş süreleri ürün detaylarındaki “Hemen Satın Al” butonunun üzerinde gösterilmektedir.
İş günlerinde saat 13.00'a kadar gelen siparişlerin üretimine hemen başlanır ve belirtilen sürede tamamlanır. Saat 13.00'dan sonra gelen siparişlerin üretimine ise bir sonraki ilk iş gününde başlanır. Cumartesi ve Pazar günlerinde ya da resmi tatil günlerinde gelen siparişlerin üretimine de yine bir sonraki ilk iş gününde başlanır. Tüm işlemleri bitirilip hazırlanan siparişleriniz Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri dışında kargo firmasına teslim edilir.

"Aynı Gün Kargoya Verilir" ibaresi olan ürünler iş günlerinde saat 13.00'a kadar gelen siparişler için geçerlidir. Saat 13.00'dan sonra gelen siparişler bir sonraki ilk iş gününde kargoya verilir.

Hızlı kargo ürünleri ile üretimi belirli sürede tamamlanan ürünlerin bir arada sipariş verilmesi durumunda, tüm sipariş birlikte kargo firmasına teslim edilir. 


Kargo firmaları genellikle 1-2 iş gününde teslimat yapmaktadır. Ancak teslimat adresinize ya da kargo firmasındaki yoğunluğa göre bu süreler değişebilmektedir. Nadir de olsa bazı bölgelerde kargo firmaları adrese teslimat yapmamakta, müşterinin siparişini kargo şubesinden teslim almasını istemektedir. Böyle durumlar genellikle şehir merkezine uzak köy ya da askeri güvenlik bölgesi gibi yerleşimlerde görülmektedir. 

Siparişlerinizin üretim sürecini ve size teslim edilene kadarki tüm aşamalarını "Sipariş Takibi" bölümünden takip edebilmektesiniz. Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ve SMS yoluyla bilgi verilmektedir.

Satın aldığınız mücevherler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel taşıma kutusunda sertifikanız ve varsa hediye notunuzla birlikte belirteceğiniz adrese güvenli ve taşıma sigortalı olarak teslim edilir. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Faturanızda altın ayar ve gram bilgileri ile tutarı, pırlanta, safir, yakut ya da zümrüt gibi değerli renkli taşların karat bilgisi ve tutarı, tüm işçilik ücretlendirmesi ve KDV gibi vergisel yükümlülükler açıkça belirtilir. Faturanızdaki bu detaylandırma tüketici hakları mevzuatı açısından satın aldığınız mücevherin resmi bir kaydı anlamındadır. 

Kolay İade ve Değişim

Caret Caret

• Aşağıda belirtilen koşullar sadece İNTERNET MAĞAZAMIZDAN yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. 

Sanal mağazada satışa sunulan ürünlerin, fotoğraflarında göründüğünden çok daha harika olduklarını sipariş ettiğiniz mücevheri elinize aldığınızda siz de fark edeceksiniz. 

Sanal mağazadan satın aldığınız ürünleri kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz. Tüketici Kanunu gereği, yüzük siparişlerinde yasal olarak iade alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, yüzük siparişlerinde yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için 11-12-13 ve 14 ölçüler dışındaki siparişlerde yapılan iadelerde %5 tutarında kesinti yapılarak iade alınmaktadır. (İçine yazı yazılmış evlilik alyansları iade alınmamaktadır.)


Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Blue Diamond’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim için bize iletişim numaramızdan ulaşmanız yeterlidir. 

Blue Diamond’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Yüzüklerde sonradan ölçü değişimi yapılması, kolyelerde sonradan zincir uzatma ya da kısaltma gibi işlemlerin yapılması durumunda kayıpsız iade hakkı kullanılamaz. 

İade etmek istediğiniz siparişlerinizi size gönderilen şekliyle ürün, fatura-irsaliye, sertifika ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz kargo gönderi koduyla göndermeniz gerekmektedir. 

İade ürünün bize ulaşmasının ardından bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. 

Neden Blue Diamond?

Caret Caret

• Satın alınan tüm mücevherlere hologramlı mücevher sertifikası düzenlenmektedir. Altın gramı, pırlantanın karat, renk ve berraklığı gibi mücevherin özelliklerini açıkça bu sertifikada belirtiyoruz. Sertifikanın taklidini önlemek için özel hologram kullanarak da ayrı bir değer katıyoruz. 

• Garanti kayıt sistemi ile sertifikanızı dilediğiniz kişinin adına kaydedebilmenize olanak tanıyoruz. 

• Satın alınan mücevherlere kullanım süresi boyunca bakım garantisi sunarak pırlantanızın ilk günkü gibi ışıl ışıl kalmasını sağlıyoruz. 

• Avrupanın en büyük mücevher fabrikasında çalışan haklarına ve ilgili mevzuata azami bağlılıkla faaliyet yürütüyoruz. 

• Turkiye'nin en büyük mücevher üreticisiyiz; en çok toptan satış yapan ve yine en çok mağaza sayısına sahip olan mücevher markasıyız. 

• Periyodik binlerce üründe kalite testleri yapmaktayız. Kalite standartlarımızı tamamen memnuniyet dönüşlerine göre sürekli yükseltmekteyiz. 

• Yıl boyu karat büyütme, değişim, hediye pırlanta gibi birçok kampanya yaparak pırlanta severlerin ilgi odağı olmaktayız. 

• Siz değerli pırlanta severleri "misafirimiz" olarak mağazalarımızda ağırlıyor, internet sitemizde de yüksek güvenlik standartlarında online alişveriş deneyimi sunuyoruz.  


 

Blue Diamond

Güvenli
Alışveriş

Blue Diamond

Sigortalı
Ücretsiz Teslimat

Blue Diamond

Ömür Boyu
Garanti

Blue Diamond

Özel
Hediye Kutusu

Blue Diamond

Ücretsiz
Ölçü Değişimi

Blue Diamond

Kolay İade
Garantisi

Blue Diamond

Yüksek
Işıltı

Blue Diamond

Işıklı
Yüzük Kutusu

Yukarı Çık