MENÜ
SEPETİM
Filtrele
  • FİYAT ARALIĞI

  • TAŞ AĞIRLIĞI

YENİ MODEL
%40 İNDİRİM

Pırlantalı Safir Yüzük

2.650 TL 1.480 TL 370,00 TL x 4 taksit Şimdi İncele
YENİ MODEL
%40 İNDİRİM

Pırlantalı Yakut Yüzük

2.497 TL 1.498 TL 374,50 TL x 4 taksit Şimdi İncele
YENİ MODEL
%40 İNDİRİM

Pırlantalı Safir Yüzük

2.690 TL 1.613 TL 403,25 TL x 4 taksit Şimdi İncele
%40 İNDİRİM

Pırlantalı Zümrüt Yüzük

4.763 TL 2.858 TL 714,50 TL x 4 taksit Şimdi İncele
YENİ MODEL
%40 İNDİRİM

Pırlantalı Safir Yüzük

10.132 TL 6.079 TL 1.519,75 TL x 4 taksit Şimdi İncele

Kadınlar için aksesuar denildiği zaman akla sınırsız sayıda, sınırsız özellik ve modelde ürün gelmektedir. En basit şekilde saçlarına taktıkları tokaların bile yüzlerce modeli vardır. Ancak aslında bu kadar modelin arasında, kadınlar her zaman diğer kadınlarda olmayan özel ve farklı olanı ararlar ve bulmaya çalışırlar. İşte bu durum ise kadınları biraz zora sokmaktadır.

Esas olarak kadınların doğası farklılığı istemektedir. Diğer insanlardan farklı olanı ve diğer insanların imrenerek baktıklarını ararlar. İşte bu durumda ise aksesuarlarında farklılıklar ararlar. Çünkü kıyafet ve ayakkabı konusunda ne kadar farklı olunsa da modeller belli ve sınırlıdır. Ancak aksesuarda bu konu geçerli değildir.

Özellikle son zamanlarda kadınların en çok tercih ettikleri ve beğenerek kullandıkları renkli taşlı yüzükler farklılıklarına bir artı katmış durumdadır. Renkli taşlı yüzüklerin birçok modeli bulunmaktadır. Aynı zamanda kadınların gündelik yaşamlarını da özel gecelerini ve yemeklerini de renklendiren aksesuarlar olmuşlardır.

Hemen her modelde bulunabilen bu renkli taşlı yüzükler, kadınların her kıyafetine güzelce uyum sağlamakta ve ister spor ister klasik olsun, ister abiye isterse de yazlık kıyafetler olsun tamamında zevkle kullanılabilmektedir. Eğer bir kadına hem eğlenceli hem de özel bir hediye alacaksanız safirzümrüt ya da yakut tercih etmeniz, hem ona verdiğiniz değeri hem de hediyeyi vereceğiniz kişinin ne kadar renkli bir kişilik olduğunu gösterecektir.

Bu kategorimizde, siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin en büyük pırlanta taş tedarikçisi Bluediamond’ın öne çıkan “Renkli Taşlı Yüzükler” serisini sunmaktayız. Kolyemle ya da küpemle uyumlu olsun diyorsanız, renkli taşlı kolyelere ve renkli taşlı küpelere yine ilgili kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Bluediamond olarak özellikle tecrübemize olan güveninizden ötürü sizlere teşekkür ediyoruz. 

Yukarı Çık