MENÜ
SEPETİM

Bluediamond

Öne Çıkan Pırlantalı Takılar

0,30 Karat Tektaş Pırlanta Küpe

3.557 TL 2.134 TL

0,28 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

4.300 TL 2.580 TL

0,20 Karat Tektaş Pırlanta Kolye

3.327 TL 2.019 TL

0,20 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

2.850 TL 1.780 TL

0,25 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

3.450 TL 2.280 TL

0,50 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

11.150 TL 6.980 TL

Kadınların en sevdiği mücevherlerden olan tektaşlar, sitemizde satılan takılar arasında yer alıyor. Dilerseniz farklı modellerdeki tektaşlara göz atabilir, beğendiğiniz takıları satın alabilirsiniz. Çok sevdiğiniz eşinizi ya da sevgilinizi mutlu etmek adına alacağınız pırlanta tektaş için çok fazla para ödemenize de gerek yoktur. Tektaş pırlanta takıların birçok çeşidi ve bu çeşitlerin de değişik modelleri olsa da aradığınız parçayı bulmanız zor olmayacaktır. 

İlgi çekici derecede büyük bir pırlanta taşa sahip olan pırlanta tektaş takılar, kadınların dikkatini çekebilen ürünlerdir. Farklı model seçenekleri bulunan bu tektaş mücevherata sitemizde bulunan ilgili kategorilerden ulaşabilir, kaliteli fotoğraflar sayesinde adeta elinizde tutuyor gibi görebilirsiniz.

Tektaşlar, farklı şekiller ve modellerde tasarlanmıştır ve kullanıcılara bu anlamda geniş seçenek sunulmuştur. Bu kategorimizi incelediğinizde gösterişli tektaş yüzüklere, muhteşem tektaş kolyelere ve zarif tektaş küpelere ulaşabilir, ilgili ürünler arasından bir seçim yaparak dilediğinizi satın alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla alabileceğiniz pırlanta tektaş takılar ile annenizi, eşinizi ya da sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan diğer kategorilere de göz atarak takılar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz...