MENÜ
SEPETİM

Bluediamond

Öne Çıkan Pırlantalı Takılar

0,10 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

1.910 TL 1.150 TL

0,23 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

4.320 TL 2.590 TL

0,36 Karat Pırlantalı Yüzük

4.087 TL 2.449 TL

0,25 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

4.650 TL 2.790 TL

0,17 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

3.220 TL 1.930 TL

0,12 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

2.100 TL 1.260 TL

Kadınların en sevdiği mücevherlerden olan tektaşlar, sitemizde satılan takılar arasında yer alıyor. Dilerseniz farklı modellerdeki tektaşlara göz atabilir, beğendiğiniz takıları satın alabilirsiniz. Çok sevdiğiniz eşinizi ya da sevgilinizi mutlu etmek adına alacağınız pırlanta tektaş için çok fazla para ödemenize de gerek yoktur. Tektaş pırlanta takıların birçok çeşidi ve bu çeşitlerin de değişik modelleri olsa da aradığınız parçayı bulmanız zor olmayacaktır. 

İlgi çekici derecede büyük bir pırlanta taşa sahip olan pırlanta tektaş takılar, kadınların dikkatini çekebilen ürünlerdir. Farklı model seçenekleri bulunan bu tektaş mücevherata sitemizde bulunan ilgili kategorilerden ulaşabilir, kaliteli fotoğraflar sayesinde adeta elinizde tutuyor gibi görebilirsiniz.

Tektaşlar, farklı şekiller ve modellerde tasarlanmıştır ve kullanıcılara bu anlamda geniş seçenek sunulmuştur. Bu kategorimizi incelediğinizde gösterişli tektaş yüzüklere, muhteşem tektaş kolyelere ve zarif tektaş küpelere ulaşabilir, ilgili ürünler arasından bir seçim yaparak dilediğinizi satın alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla alabileceğiniz pırlanta tektaş takılar ile annenizi, eşinizi ya da sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan diğer kategorilere de göz atarak takılar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz...