MENÜ
SEPETİM

Pırlantalı Küpe

865 TL 519 TL

Pırlantalı Küpe

3.445 TL 2.069 TL

Pırlantalı Küpe

5.077 TL 3.046 TL

Pırlantalı Küpe

6.018 TL 3.611 TL

Pırlantalı Küpe

6.394 TL 3.836 TL

Pırlantalı Küpe

7.868 TL 4.720 TL

Pırlantalı Küpe

9.466 TL 5.679 TL

Pırlantalı küpeler hem şıklığı hem de zarafeti bir arada isteyen kadınların ilk tercihleri arasındadır. Sade ve şık olmayı düşünen kadınlar ister sadece pırlantalı küpe ile hazırlansınlar isterse küpelerin yanında uyumlu kolyeler ve yüzükler ile set oluştursunlar, her zaman zarif görüneceklerdir. Pırlantalı küpeler aslında kadınlar için çok güzel ve anlamlı hediyelerin başında gelmektedir. Pırlantalı küpeler, özellikle kadınların yüz bölgesinin daha zarif gözükmesine yardımcı oldukları için hemen tüm kadınlarca tercih edilmektedir.  

Kadınlar ister arkadaşları ile kahve içmeye çıksınlar ister düğüne ya da özel bir yemeğe gitsinler, her durumda küpe kullanma ihtiyacı duyarlar. Kadınlar, pırlantalı küpeler ile şıklık ve güzelliği bir arada bulmaktadırlar.

Çeşitli karat değerlerinde ve birbirinden farklı tasarımlarda üretildikleri için her bütçeye ve zevke uygun pırlantalı küpe mevcuttur. Pırlantalı küpeler, kadınların her zaman kullanabilecekleri ve her zaman saklayabilecekleri manevi değeri yüksek hediyelerdir. Kadınlar için bu küpelerin diğer bir özelliği ise sadece aynı modelde kolye ve yüzükler ile takım olarak kullanmak yerine, başka model ve özellikteki kolye ve yüzükler ile de takım olarak kullanılabilmeleridir. Pırlantalı küpeler, her kadının hayatının her anında kullandığı, kullanmak istediği ve kullanmaya da devam edeceği aksesuarlardandır. Bu geniş yelpazedeki aksesuarlar, hediye seçme derdini de ortadan kaldırmaya yardımcıdır.

Bu kategorimizde siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin en büyük pırlanta taş tedarikçisi Bluediamond’ın öne çıkan “Pırlantalı Küpeler” serisini sunmaktayız. Küpemle kombin oluşturacağım diyorsanız, pırlantalı yüzüklere ve pırlantalı kolyelere de yine ilgili kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Bluediamond olarak özellikle tecrübemize olan güveninizden ötürü siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.