MENÜ
SEPETİM

Pırlantalı Safir Kolye

1.403 TL 842 TL

Pırlantalı Zümrüt Kolye

1.730 TL 1.038 TL

Pırlantalı Yakut Kolye

2.219 TL 1.331 TL

Pırlantalı Safir Kolye

2.257 TL 1.354 TL
YENİ

Pırlantalı Yakut Kolye

2.257 TL 1.354 TL
YENİ

Pırlantalı Safir Kolye

2.650 TL 1.480 TL

Pırlantalı Safir Kolye

2.561 TL 1.534 TL

Pırlantalı Zümrüt Kolye

3.385 TL 2.031 TL

Pırlantalı Yakut Kolye

3.637 TL 2.181 TL

Pırlantalı Zümrüt Kolye

5.262 TL 3.155 TL

Pırlantalı Safir Kolye

10.414 TL 6.247 TL

Kadınlar için üretilmiş en başarılı ve hem değeri hem de manevi açıdan önemi olan ürünlerin başında şüphesiz mücevherler gelmektedir. Halk arasında mücevherden ziyade takı olarak da adlandırılan bu ürünlerin en önemli özellikleri ise, eğer bir kişiye hediye alınacaksa, alınabilecek en değerli ve en güzel hediyelerin başında gelmeleridir.

Birbirinden farklı yüzlerce çeşidi bulunan renkli taşlı kolyeler, kadınların her zaman beğenecekleri özel ürünlerdendir. Özellikle son zamanlarda oldukça rağbet gören safiryakut ve zümrüt takılar, bütün kadınların tarzlarını yansıtmak için kullandıkları mücevherattandır. Kolyeler, kadınların en vazgeçilmez ürünlerinin başında gelmekte ve bu ürünleri her zaman gündelik hayatlarında da kullanmak istemektedirler.

Kadınlar safiryakut ya da zümrüt kolyeleri sadece belli kıyafetlerle değil, spor kıyafetlerle, abiyelerle ve klasik kıyafetlerle de aynı anda kullanabilmeyi istemektedirler. İşte bu noktada da ister spor kıyafetler olsun ister klasik, isterse de abiyeler olsun renkli taşlı kolyeler şıklık için yardıma koşmaktadır. 

Kişisel rengi yansıtan ve değişik modellerde tasarlanan, üstelik her bütçeye ve zevke uygun safirzümrüt ya da yakut taşlı ürünler kadınların beğenilerine ve kullanımlarına sunulmuştur. Birçok kadına hediye olarak alındığında, hem çok mutlu oldukları hem de özel bir şekilde muhafaza ederek kullandıkları takıların başında gelen renkli taşlı kolyeler, her daim değerlerini ve özel yerlerini koruyacaklardır. Erkekler eğer sevdikleri kadına güzel bir hediye almak için araştırma yapıyorlarsa, renkli taşlı kolyeler kadınların tüm hayatları boyunca kullanabilecekleri ve modası geçmeyecek ürünler arasındadır. 

Bu kategorimizde, siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin en büyük pırlanta taş tedarikçisi Bluediamond’ın öne çıkan “Renkli Taşlı Kolyeler” serisini sunmaktayız. Doğrudan beni yansıtan kolyemle uyumlu olsun diyorsanız diğer safir, yakut ve zümrüt ürünlerimize de renkli taşlı yüzükler ve renkli taşlı küpeler kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Tabi ki renkli taşlı mücevherat grubumuza da göz atabilirsiniz. Bluediamond olarak özellikle tecrübemize olan güveninizden ötürü siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.