MENÜ
SEPETİM

Pırlantalı Safir Kolye

1.334 TL 801 TL

Pırlantalı Zümrüt Kolye

1.645 TL 987 TL

Pırlantalı Yakut Kolye

2.109 TL 1.266 TL

Pırlantalı Safir Kolye

2.145 TL 1.287 TL
YENİ

Pırlantalı Yakut Kolye

2.145 TL 1.287 TL

Pırlantalı Safir Kolye

2.435 TL 1.459 TL
YENİ

Pırlantalı Safir Kolye

2.650 TL 1.480 TL

Pırlantalı Zümrüt Kolye

3.218 TL 1.931 TL

Pırlantalı Yakut Kolye

3.457 TL 2.074 TL

Pırlantalı Zümrüt Kolye

5.002 TL 3.000 TL

Pırlantalı Safir Kolye

9.900 TL 5.939 TL

Kadınlar için üretilmiş en başarılı ve hem değeri hem de manevi açıdan önemi olan ürünlerin başında şüphesiz mücevherler gelmektedir. Halk arasında mücevherden ziyade takı olarak da adlandırılan bu ürünlerin en önemli özellikleri ise, eğer bir kişiye hediye alınacaksa, alınabilecek en değerli ve en güzel hediyelerin başında gelmeleridir.

Birbirinden farklı yüzlerce çeşidi bulunan renkli taşlı kolyeler, kadınların her zaman beğenecekleri özel ürünlerdendir. Özellikle son zamanlarda oldukça rağbet gören safiryakut ve zümrüt takılar, bütün kadınların tarzlarını yansıtmak için kullandıkları mücevherattandır. Kolyeler, kadınların en vazgeçilmez ürünlerinin başında gelmekte ve bu ürünleri her zaman gündelik hayatlarında da kullanmak istemektedirler.

Kadınlar safiryakut ya da zümrüt kolyeleri sadece belli kıyafetlerle değil, spor kıyafetlerle, abiyelerle ve klasik kıyafetlerle de aynı anda kullanabilmeyi istemektedirler. İşte bu noktada da ister spor kıyafetler olsun ister klasik, isterse de abiyeler olsun renkli taşlı kolyeler şıklık için yardıma koşmaktadır. 

Kişisel rengi yansıtan ve değişik modellerde tasarlanan, üstelik her bütçeye ve zevke uygun safirzümrüt ya da yakut taşlı ürünler kadınların beğenilerine ve kullanımlarına sunulmuştur. Birçok kadına hediye olarak alındığında, hem çok mutlu oldukları hem de özel bir şekilde muhafaza ederek kullandıkları takıların başında gelen renkli taşlı kolyeler, her daim değerlerini ve özel yerlerini koruyacaklardır. Erkekler eğer sevdikleri kadına güzel bir hediye almak için araştırma yapıyorlarsa, renkli taşlı kolyeler kadınların tüm hayatları boyunca kullanabilecekleri ve modası geçmeyecek ürünler arasındadır. 

Bu kategorimizde, siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin en büyük pırlanta taş tedarikçisi Bluediamond’ın öne çıkan “Renkli Taşlı Kolyeler” serisini sunmaktayız. Doğrudan beni yansıtan kolyemle uyumlu olsun diyorsanız diğer safir, yakut ve zümrüt ürünlerimize de renkli taşlı yüzükler ve renkli taşlı küpeler kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Tabi ki renkli taşlı mücevherat grubumuza da göz atabilirsiniz. Bluediamond olarak özellikle tecrübemize olan güveninizden ötürü siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.