MENÜ
SEPETİM

En İyi Fiyat Garantisi Koşulları

Bluediamond.com.tr, "En İyi Fiyat Garantisi" ibaresi koymuş olduğu ürünlerde en iyi fiyatı aşağıdaki koşullarda garanti etmektedir.

1- En iyi fiyat garantisi aynı renk, aynı karat, aynı berraklık, aynı kesim ve HRD Antwerp sertifikalı ürünler için verilmiştir.

2- En iyi fiyat garantisi kapsamındaki indirimli ürünler stoklarla sınırlıdır.

3- Fark iadesi alınabilmesi için, tüketicinin firmamızdan aldığı ürünün faturasını ibraz etmesi ve faturanın kesilme tarihinden itibaren en geç 30 gün içinde daha uygun fiyatlı ürünü bulduğunu ispat etmesi gerekmektedir.

4- En iyi fiyat garantisinde, farklı bir markanın mağazasından veya internet sitesinden aynı niteliklerdeki ürünün daha uygun fiyata alınabildiğinin ispatlanması halinde, aradaki fark tüketiciye geri ödenecektir.

5- İade talepleri onaya tâbidir. Fark iadesi işlemleri en geç 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

6- Daha uygun olan fiyat, toptancı veya ikinci el fiyatı değil, yeni bir ürünün tüketiciye vergiler dahil satış fiyatı olmalıdır.

7- Daha uygun olan fiyat herhangi bir indirim, kupon ve kampanyaya dahil olmamalıdır. 
 

İade Talebini Nasıl Yapabilirsiniz?

En iyi fiyat garantisi kapsamındaki bir ürünü, firmamızdan satın alımdan itibaren 30 gün içinde, başka bir internet sitesinde veya mağazada daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda, daha düşük fiyata bulduğunuz firma ismi, mağaza adresi ya da internet sitesi adresi, fiyatı (KDV dâhil), rengi, karatı, kesimi gibi ürüne ilişkin bilgileri firmamızın musterihizmetleri@bluediamond.com.tr e-posta adresine veya 0212 514 66 55 numaralı telefonuna bildirmeniz yeterli olacaktır. Firmamız konu ile ilgili araştırmayı yaptıktan sonra fark iadesi konusunda tarafınıza dönüş yapacaktır. 

Yukarı Çık