MENÜ SİPARİŞ TAKİBİ SEPETİM

Pırlanta Akademisi

2004 yılından bu yana Türkiye'nin pırlanta ve mücevher uzmanlığı eğitimindeki tecrübeli ve güvenilir ismi Blue Diamond Pırlanta Akademisi, eğitim programlarına devam ediyor. Blue Diamond Pırlanta Akademisi, eğitim programının sonunda katılımcılarına Pırlanta Uzmanlık Sertifikası kazandırıyor. 

Sorularınız ve Başvuru İçin:
Blue Diamond Pırlanta Akademisi
Telefon: 0212 514 66 55 
E-Posta: musterihizmetleri@bluediamond.com.tr 

            Sıkça Sorulan Sorular

Pırlanta eğitiminiz 1 hafta sürüyor. 1 hafta sonunda bu işi tamamen öğrenebilecek miyim? 
Pırlanta eğitimimiz 10:00 - 16:00 saatleri arsında 5 gün boyunca devam eder. Sabah ortalama 1 saatlik teorik anlatımın sonunda eğitmenlerimiz eğitim taşlarını dağıtarak pratik konusunda sizlerle birebir ilgilenirler. Ders saati bitiminde saat 16:00'dan 18:00'e kadar dileyen öğrencilerimiz etüt hizmetimiz için pratik yapmaya devam edebilir.

Kurs sisteminizde kaç saat ders alacağız?
1 haftalık eğitim süresince toplam 36 saat normal, 45 saat etüt ilaveli ders alabilirsiniz. Ayrıca belirli konularda kendini yeterli görmeyen örgencilerimize laboratuarımızda uzmanlarımız birebir destek olurlar.

Eğitim süresince kaç saat devamsızlık yapabiliriz? 
1 haftalık eğitim süresince sadece yarım gün devamsızlık hakkınız bulunmaktadır.

Eğitim sonunda alacağım sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi verebilir misiniz?
Eğitim bitiminde yapılan sınav sonunda başarılı olan örgencilerimiz onaylı "Pırlanta Temel Bilgisi" sertifikasını almaya hak kazanırlar. 

Pırlanta eğitimi veren diğer firmalardan farkınız nedir?
Pırlanta eğitimi dershane ortamında ilk defa Blue Diamond tarafından 2004 yılında gerçekleştirilmiştir. 2004 yılından bu yana yaklaşık 3000 öğrenciyi mezun eden akademimiz, her geçen gün yeni pırlanta uzmanları yetiştirmektedir. Akademimizde eğitim, hazırda bulunan ortalama 500 adet gerçek pırlantayla verilmektedir.

Eğitim materyallerinin ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz? 
Eğitim boyunca kurs kitabı ile birlikte kullanılan loupe, çift sümen ve renk inceleme kağıdı öğrencilerimize kayıt sonrası ücretsiz olarak tedarik edilir.  

Yukarı Çık