MENÜ
SEPETİM

0,11 Karat Elmas Yüzük

1.522 TL 912 TL 228 TL x 4 taksit

0,22 Karat Elmas Yüzük

2.315 TL 1.389 TL 347 TL x 4 taksit

0,42 Karat Elmas Yüzük

2.416 TL 1.446 TL 362 TL x 4 taksit

0,29 Karat Elmas Yüzük

2.448 TL 1.468 TL 367 TL x 4 taksit

0,29 Karat Elmas Yüzük

2.728 TL 1.637 TL 409 TL x 4 taksit

0,34 Karat Elmas Yüzük

2.947 TL 1.770 TL 443 TL x 4 taksit

Kadınların diğer kadınların ellerine dikkat ettikleri herkes tarafından bilinmektedir. Bu durum ise kadınların ellerine bakım yapmalarını sağlamış önemli bir olgudur. Şüphesiz, kadınların güzel ve narin ellerine en çok yakışan ürünlerin başında ise yüzükler gelmektedir. Çok çeşitli ve çok seçenekli olan bu yüzükler arasında ise yine en kıymetli olanlarındandır elmas yüzükler. Çünkü elmas yüzükler hem güzellikleri hem de manevi olarak kattıkları değerleri ile birçok kadının hayalinde olan takılardan biridir. İster diğer takılar ile bir takım oluşturarak kullanılsın isterse de tek başına kullanılsın tüm elmas yüzükler kadınların ellerini daha şık göstermektedir. 

Erkekler için ise elmas yüzükler her daim hediye konusunda önemini korumaktadır. Çünkü kadınlara verilebilecek en değerli hediyelerden biri olan elmas yüzükler, aynı zamanda evlilik tekliflerinde, yine nişan ve söz gibi törenlerde de en çok göze hitap eden mücevherlerdendir. 

Diğer yüzük seçeneklerinin yanında elmas yüzükler her zaman birkaç adım öndedir. Elmas yüzükler, karat seçenekleri ile her bütçeye ve her zevke uygun olarak imal edilmekte, aynı zamanda kullanacak olan kişinin parmak yapısına göre şekillendirilebilmektedir. Elmas yüzükler erkekler için kadınlara alınabilecek en güzel ve kaliteli aksesuarlar arasında bulunurken, bu yüzükler kadınlar için oldukça yüksek anlam ve değer taşımaktadır. İşte bu sebeple kadınlara her daim alınabilecek kaliteli ve sizi her an hatırlatabilecek bir hediye olacaktır. 

Bu kategorimizde, siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin en büyük pırlanta taş tedarikçisi Bluediamond’ın öne çıkan “Elmas Yüzükler” serisini sunmaktayız. Elmas yüzüğümle uyumlu olsun diyorsanız elmas bilekliklereelmas küpelere ve elmas kolyelere de yine ilgili kategorilerimizden ulaşabilir, zevkinize uygun kombinler oluşturabilirsiniz. Bluediamond olarak siz değerli müşterilerimize özellikle tecrübemize olan güveninizden ötürü teşekkür ediyoruz.