MENÜ
SEPETİM

0,13 Karat Elmas Küpe

1.396 TL 837 TL

Elmas Küpe

1.976 TL 1.185 TL

Elmas Küpe

2.139 TL 1.283 TL

Elmas Küpe

2.610 TL 1.566 TL

Elmas Küpe

2.991 TL 1.794 TL

Elmas Küpe

3.484 TL 2.092 TL

Elmas Küpe

4.466 TL 2.679 TL

Küpeler, bir kadının dış görünümüne verdiği önemin en büyük destekleyicisi olan aksesuarlardır. Kıyafetin tarzına göre her zaman kolye kullanılamayabilir, ancak küpeler her daim kullanılabilmektedir. Bu küpelerin en başında ise elmas küpeler gelmektedir. Elmas küpeler, her kadının özenle ve severek tam anlamıyla kullandığı ürünlerdir. 

Elmas küpeler, her kadının aşkla kullandığı takılardandır ve kadınlar küpeleri uzun yıllar severek kullanmaktadırlar. Çünkü küpelerin ne modası geçmekte ne de eskimektedir. Fakat bu elmas küpeler aslen erkekler tarafından kadınlara hiç beklemedikleri bir anda hediye edilirse, işte o zaman değeri paha biçilemez olmaktadır. Erkeklerin hediye olarak alabilecekleri en özel ve en kaliteli ürünlerin başında elmas küpeler gelmektedir. Elmas küpeler, hem şıklığı hem de sadeliği temsil eder. 

Bu kategorimizde, siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin en büyük pırlanta taş tedarikçisi Bluediamond’ın öne çıkan “Elmas Küpeler” serisini sunmaktayız. Elmas küpemle uyumlu olsun diyorsanız elmas bilekliklere, elmas yüzüklere ve elmas kolyelere de yine elmaslar kategorimizden ulaşabilir, tarzınıza uygun mücevher kombini oluşturabilirsiniz. Bluediamond olarak siz değerli müşterilerimize özellikle tecrübemize olan güveninizden ötürü teşekkür ediyoruz.