MENÜ
SEPETİM

0,07 Karat Elmas Kolye

1.226 TL 737 TL

0,11 Karat Elmas Kolye

1.504 TL 903 TL

0,14 Karat Elmas Kolye

1.854 TL 1.113 TL

0,18 Karat Elmas Kolye

2.012 TL 1.207 TL

0,18 Karat Elmas Kolye

2.400 TL 1.440 TL

0,24 Karat Elmas Kolye

2.926 TL 1.756 TL

Her değerli taş kadınlar için bir anlam ifade etmektedir. Doğadan onlarca farklı taş çıkarılsa da kadınlar için değerli taşlar her zaman diğer aksesuarların yapımında kullanılan en önemli kısım olmuştur. İşte bu aksesuarların yapımında kullanılan ve kadınların tarih boyunca oldukça ilgisini çeken değerli taşların başında elmaslar gelmektedir. Elmas, en önemli değerli taş olmakla birlikte manevi olarak verdiği güç ve huzur ile de birçok kadın tarafından ilgiyle tercih edilmektedir.

Çeşitli karatta olan bu elmasların en çok kullanıldığı ürünlerden biri elmas kolyelerdir. Bir kadına eğer hediye alacaksanız ve bu hediyenin tüm ömrü boyunca zevkle kullanılıp saklanmasını istiyorsanız, kesinlikle elmas kolyeler en iyi hediye olacaktır. Elmas, değerinin yanında kullanan kişiye manevi bir güç verdiği de kadınlar arasında oldukça yer etmiş bir inanıştır. İşte bu elmas kolyeler ile sevdiğiniz kişiye hem güzel ve şık hem de manevi olarak sizi hatırlayacağı ve her yerde severek kullanacağı bir hediye vermiş olacaksınız. 

Elmas kolyeler birçok karat seçeneği ve çok fazla model sayısı ile kadınların dikkatini çeken ve her kadının hayalini süsleyen ürünler arasındadır. Zarif boyunlarında taşıyacakları bu kolyeler, ışıl ışıl bir görünüme bürünmeleri için en kolay ve mutlu edici takılar olacaktır. Kadınlar elmas kolyeler için çok çeşitli zincir seçenekleri ile bu özel ürünleri her an boyunlarında taşımak isteyecekler ve hayatlarının her anında kullanmaya devam edeceklerdir.

Bu kategorimizde, siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin en büyük pırlanta taş tedarikçisi Bluediamond’ın öne çıkan “Elmas Kolyeler” serisini sunmaktayız. Elmas kolyemle uyumlu olsun diyorsanız elmas yüzüklereelmas küpelere ve elmas bilekliklere de yine elmaslar kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bluediamond olarak elmas takılarla harika kombinler oluşturabilecek siz değerli müşterilerimize, özellikle tecrübemize olan güveninizden ötürü teşekkür ediyoruz.