MENÜ
SEPETİM

Elmas Bileklik

2.918 TL 1.752 TL 438 TL x 4 taksit

Elmas Bileklik

4.770 TL 2.861 TL 715 TL x 4 taksit

Elmas Bileklik

5.165 TL 3.098 TL 775 TL x 4 taksit

3,46 Karat Elmas Bileklik

26.453 TL 15.872 TL 3.968 TL x 4 taksit

4,03 karat Elmas Bileklik

30.545 TL 18.327 TL 4.582 TL x 4 taksit

Saat kullanımı gün geçtikçe özellikle kadınlar arasında oldukça azalmış durumdadır. Çünkü hem saatlerin modasının geçtiğini düşünen kadın sayısı oldukça fazladır hem de artık saatlerin yerini alan diğer elektronik aygıtlar aynı işi daha da etkin bir şekilde yerine getirmektedir. Bu durumda saat kullanılmadığı için bileklerin boş kalacağını düşünmek ise tamamen bir hata olacaktır. Çünkü kadınlar her nevi aksesuarı kullanmayı severler ve isterler. 

İşte bu aksesuarlar içinde kadınların özellikle gündelik yaşamda kullanmayı en çok sevdikleri ve tercih ettikleri ürünler arasında bileklikler gelmektedir. Ancak birçok kadın sıradan bir bileklik yerine, oldukça özel olan elmas bileklikleri kullanmayı tercih etmektedir. 

Bu bilekliklerin diğer bir özelliği ise ister aynı modelde olsun ister farklı modelde, küpe ve kolyeler ile kolayca ve her zevke uygun biçimde kombin yapılabilmesidir. Zarif ve şık bir görünüme sadelik ile ulaşmak isteyen bu kişilerin en önemli seçimlerinden biri elmas bileklikler olmaktadır. 

Elmas bileklikler sadece gündelik yaşamın değil, aynı zamanda özel günlerin ve gecelerin de vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Elmas bileklikler farklı karat seçenekleri ile kadınların beğenisine sunulmuş ürünlerdir. Her bütçeye uygun olmaları ile elmas bileklikler, sadece belli kadınların kullandıkları takılar değil, her kadının tercihi olan takılar haline gelmektedir. Çünkü her kadın güzeldir ve daha da güzel olmak her kadının hakkıdır. 

Bu kategorimizde, siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin en büyük pırlanta taş tedarikçisi Bluediamond’ın öne çıkan “Elmas Bileklikler” serisini sunmaktayız.    Elmas bilekliğinizle uyumlu olacaksa elmas yüzüklere, elmas küpelere ve elmas kolyelere de yine elmaslar kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bluediamond olarak kombinde oldukça başarılı olan siz değerli müşterilerimize özellikle tecrübemize olan güveninizden ötürü teşekkür ediyoruz.